Příspěvky uživatele - 245.152

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Meruňka má malé povadlé listy, 8.6.2023 Obsahuje fotku
Tak letos nebude z meruňky opět nic, ale všimnul jsem si, že ve spodní části roste olistěná větévka. Nevím tedy jestli je meruňka opravdu na vyhození a nebo ji mám na příští rok ponechat. V horní části meruňky je prasklina na kmeni což mohlo také... celý příspěvek >
Rock Effect, 30.4.2023
Dobrý den. Máte prosím někdo zkušenosti s tímto pripravkem od AGRO NATURA Rock Effect https://www.pasti.cz/agro-natura-rock-effect-250-ml/?gclid=Cj0KCQjwgLOiBhC7ARIsAIeetVBQnuD3mVzWcCQSZDYefSnBZPAitWbMcsQmmet1rhtOcWfU2Q6ouaEaAkq9EALw_wcB
Krb v chatě, 26.9.2021 Obsahuje fotku
Dobrý den V chatě máme pecek tak zvané Petry, který je umístěn cca 70 cm od stěny. Mame v plánu si pořídit rohový krb na kterých je komínová trubka vedena v horní části krbů a krb umístit ke stěně v chatě, otázkou ale je jak dostatečně odizolovat... celý příspěvek >
Sloupovité stromky, 14.8.2021 Obsahuje fotku
Chtěl bych se dotázat na naši sloupovou třešeň, máme ji druhým rokem a zdá se mi, že není úplně v pohodě, vždy má pouze po jednom plodu třešní a ty většinou nedozrají a odpadnou, nevím si rady, můžete mi prosím poradit jestli nemám v příštím roce... celý příspěvek >
Skleník z polykarbonátu, 21.2.2021
Uvažuji o koupi skleníku VITAVIA TARGET 5000 PC 4, libí se mi jeho řešení + dokoupim automatické otvírání konstrukce otvírače střešního okna VITAVIAje z ocelového plechu což by mělo vydržet nápor větru a nemělo by docházet k deformaci samotného... celý příspěvek >
Automatické otvírání oken skleníku, 7.2.2021
Letos budeme pořizovat nový skleník(polykarbonát) od fa Palram, který nabízí i automatické otvírání okénka, Máte přímo s tímto systémem otvírání zkušenosti, četl jsem pouze kladné recenze a zkušenosti, což je pro mě hodně pozitivní a jako... celý příspěvek >
Řez slivoní, 28.11.2020 Obsahuje fotku
Tak jsem dnes provedl prořez, snad jsem to nevzal moc. Při střihu jsem zamozřejmě mysle nato aby pupen směřoval ven.
Řez slivoní, 22.11.2020
Děkuji za radu, ale nejsem z tohoto názvosloví moudrý, a nevím co je přesně myšleno. Znamená to vnitřní větve odstranit a ponechat boční větve pro růst a tím pádem roztažení do boku? Jak je to s terminálem, který je již dost vysoko?
Řez slivoní, 22.11.2020 Obsahuje fotku
Tak po roce se mi zdá, že hlavni terminál roste v celku dost rychle, jak prosím postupovat v úpravě výšky terminálu aby nedošlo k narušení hormonální nerovnováhy, V mém případě je hlavní terminál v horní části rozdvojen a nevím, který ponechat... celý příspěvek >
Meruňka má malé povadlé listy, 26.7.2020
Jedná se o měruňku KURESIA. Při sadbě byl zapraven zahradnický substrát a vše v ochranném pletivu.I přesto jsem měl u kmene díru po hraboších.
Meruňka má malé povadlé listy, 23.7.2020
Lze tomu nějak předejít v případě, žebych si pořídil novou? Děkuji
Meruňka má malé povadlé listy, 23.7.2020 Obsahuje fotku
Je to prosím tento případ uvadnuti? Letos neplodila, neboť umrzla, ale listy byly pěkné až doteď
Vosy - jakv se jich zbavit?, 22.7.2020 Obsahuje fotku
Dobrý večer, Dnes při pohledu pod střechu na chatě jsem si všiml vosího hnízda, které je již dost veliké. Běžně likviduji malé hnízda i přes den kdy jsou vosy aktivní, BROS sprej hasičák na vosy a sršně. Účinek je okamžitý a vosy se již na místo... celý příspěvek >
Malé čerpadlo na dešťovou vodu, 25.4.2020 Obsahuje fotku
Tak jsem si dokončil rozvod vody pro zavlažování. domácí vodárna jede perfektně.
Nádrž na vodu - zelený povlak na stěnách, 1.3.2020 Obsahuje fotku
Jelikož nelze kontrolovat množství vody z důvodu obalení textilii, tak jsem opatřil IBC nádrž mechanickou měrkou pro kontrolou množství vody.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika