Příspěvky uživatele - 238.23

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hmyz a stolní odrůdy, 23.9.2019
Děkuji za tu informaci o sáččích na hrozny. To mne ani ve snu nenapadlo, že takový problém je už řešen. To že mi vosy sežraly všechny nektarinky s tím jsem se smířil ale že letos sežrali hrozno, tak zašly hodně za hranu. 
Hmyz a stolní odrůdy, 23.9.2019
No možná je to jazykový problém zda jsme si správně rozuměli. Nikdy jsem nejedl ani nesbíral hrozno na víno. Možná má tvrdší slupku nebo dozrává později kdy hmyz už tolik nelétá. Z masmedií vím, že vinaři si stěžují na špačky. Na vosy a včely si... celý příspěvek >
Umístění filtrace nad nebo pod - výhody vs. nevýhody, 20.8.2019
Mám bazén 7x4x1,5 m zcela zapuštěný v zemi a je 5 metrů od baráku. Má dnové sání a skimer. Využil jsem toho, že podlada ve sklepě baráku je o 50cm výše než dno bazénu a strojovnu s filtrací a UV lampou umístil do sklepa s kanalizací. Sklep je... celý příspěvek >
Velikost nerez síta pro bubnový filtr, 20.8.2019 Obsahuje fotku
Mám bubnový filtr u něhož výrobce Aqua Forte uvádí hustotu nerez síta 60 mikronů. Nikde nepíše tloušťku drátu. Dívám se na eshopy pro preventivní zakoupení náhradního síta a tam uvádějí poněkud více informací, které přesně nechápu. V přiloženém... celý příspěvek >
Kosení trávy kolem jezírka, 14.8.2019
Chybí mi praktická zkušenost v této oblasti a proto bych chtěl znát Váš názor. Mám rotační benzínovou sekačku (Viking) a elektrickou strunovku (Bosch). Benzínovou rotačkou kosím zahradau a strunovkou dokosuji trávu kolem plotu a stromků. Realizuji... celý příspěvek >
Stěny jezírka ze ztraceného bednění, 27.6.2019
Děkuji za radu. To foto bylo referenční. Jsem ve fázi, že si kladu otázku zda stěny rovné nebo oblé. Ze stavebního pohledu je tedy lepší stěny dělat rovné a pak zlom a opět rovně. Něco jako včelí plástev. Než elipsu tak raději šestiúhelník. Stěny... celý příspěvek >
Stěny jezírka ze ztraceného bednění, 20.6.2019
Pro mne hodně cenné rady. Jestli to správně chápu tak když se to klade na sebe bez překládání tak to má větší soudržnost? Já jsem to chápal tak, že provázáním ten beton lépe spojí jednotlivé kvádry a o to lépe to drží. Hůř se s tím dělá ale mylsel... celý příspěvek >
Stěny jezírka ze ztraceného bednění, 18.6.2019
Tak teď jste mi přivřel kyslík. Já jsem použil 15ku. Tlak vody by měl ztracené bednění tlačit do hlineného břehu. Tím by měl být protitlak hlíny. Vždyť nadzemní bazény nemají protitlak a udrží tlak vody. Mám obavy, že máte pravdu.
Stěny jezírka ze ztraceného bednění, 17.6.2019
V některém místě to bude i vrstva 2 cm. Zřejmě se automaticky dává perlinka. Nebude se to potom pod folií odlupovat?
Chov pstruhov, 17.6.2019
Tak jsem si to na rajčeti našel a došel k závěru, že to je sicre pomalé uložiště ale zajímavých věcí je tam hodně. Děkuji za tip. To je na více než jeden večer na služební cestě.
Minimální výše hladiny v bubnovém filtru, 3.6.2019
Mahimální průtok u tohotu bubnového filtru je 25.000 l/h. Úzké průtokové místo bude mít ve výstupu z tohoto filtru do biologické filtrace. Tám mu to zřejmě zabrzdila ta šachtice pro UV lampu.
Minimální výše hladiny v bubnovém filtru, 30.5.2019
Také jsem tento bubnový filtr koupil přes Amazon a mám úplně stejný poznatek s tím těsněním. Když jsem zkušebně nastavil hladinu vody v bubnovém filtru na 2 cm pod horním okrajem odtokového žlabu tak začala voda kapat z příruby odtoku špinavé vody.... celý příspěvek >
Chov pstruhov, 29.5.2019 Obsahuje fotku
Jestli se dobře dívám, tak už mají první rostlinku ve skleníku. Je tak?
Chov pstruhov, 29.5.2019
Jak si vedou kutilovi? Dlouho tu neuložil fotku. Asi u nich pořád prší a nedá se dělat. Držím mu palce, má to krásný a promyšlený projekt.
Chov pstruhov, 13.5.2019
Pozorně sleduji jak si vedete a už chápu i ty schody do sklepa s chovnou nádrži. To je hodně promyšlený projekt. Těším se na další foto.
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika