Příspěvky uživatele - 238.23

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradní jezírko - akvarijní ryby, 5.4.2019
Nevím kde jste na tom videu viděl těch -8 stupňů. Vsadím se, že kdyby taková zima skutečně byla tak ta baba co měla tu ruku v té vodě po dobu svojí meditace by měla jiné zabarvení hlasu..
Vodní Hyacint, 3.4.2019
Tak jak píšete. Hyacint se rozmnoží sám, plave na hladině a postupně jí zakryje. V plovoucích kořenech je ráj pro rybky a živočichy. Hyacint potom má úžasnou čistící schopnost vody. Kořeny odebírá živiny z vody. Je vhodné ho využít ve venkovní... celý příspěvek >
Chov pstruhov, 1.4.2019 Obsahuje fotku
Děkuji za cenné rady akorát nad tím vzduchováním bych diskutoval. Do chovné nádrže beztak budu potřebovat vzduchovací motorek a tam se pod 1500,- nedostanu. takže ten samý co pořídím do chovné nádrže mohu jednorázově použít i na převoz. Googluji ty... celý příspěvek >
Kdy roubovat za kůru, 21.3.2019
Také moc děkuji za zvýšení šance. V 18:00 hodin budu doma tak ty pahýly s rouby překryji mikrotenovými sáčky. V sobotu by mělo být pěkně tak zkusím toho Forkerta. Pokud budu úspěšný pochlubím se fotografií. Pokud ne, vysvětlím synovi kde jsme udělali... celý příspěvek >
Kdy roubovat za kůru, 21.3.2019
Moc děkuji za odpověď a ještě mi řekněte v kterém časovém úseku mohu říci, že letos i těch 5% nadeje na přijetí nevyšlo?  Jakmile strom bude mít listy a rouby nic, tak příští rok podle Vašeho upřesňujícího postupu?
Chov pstruhov, 21.3.2019
Děkuji za info. Můžu tu část kde je ČOV předělat na biofiltr. Přečtu si Váš odkaz a pouvažuji.
Kdy roubovat za kůru, 21.3.2019
To téma pasuje i na můj případ. Možná Vás pane Vysloužil zvednu ze židle ale já jsem se v nákupech tak orientoval na Lidl, že jsem tam nakoupil i ovocné stromky. Jabloně, hrušen, švestku a třešen. To z toho důvodu, že mám malou zahrádku a tyto... celý příspěvek >
Chov pstruhov, 13.3.2019
V obci nebyla kanalizace a obec nepovolovala ČOV pouze žumpy. Tak jsem to vyřešil pro kolaudaci tak, že jsem zakoupil samonosnou, voštinovou nádrž délky 3,2m šířky 1,8m a výšky 2m a celou ji zakopal do země. Tuto nádrž z jedné třetiny... celý příspěvek >
Chov pstruhov, 13.3.2019
Jsem natvrdlý jak tuto tabulku číst. Zkusím první řádek teplota vody 18C. Potom potřebuji 1,85 kg krmiva na co? Co je to za jednotku MM?
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika