chov pstruhov



host - 238.23 (?)
17.6.2019 14:44

Tak jsem si to na rajčeti našel a došel k závěru, že to je sicre pomalé uložiště ale zajímavých věcí je tam hodně. Děkuji za tip. To je na více než jeden večer na služební cestě.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  <  46,  47,  48,  49,  50  >   
                     
Kutilovi - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (180) - 250.122 (?), 15.6.2019 6:45

To bude mozna ono. Tenhle tyden sem tam pridal kontakt na jednu z nejsolidnejsich firem co jsem kdy potkal,  dodavatele meho skleniku. Na pocatku sem chybne objednal spadnuti dveri k zemi je to patrne i z obrazku a upravene kovove dily i se dvema skly a dovozem mi dodali za tyden za 520 korun. Pri zasklivani, taky je to patrne fotek se prislo na to, ze jsou dve skla uvnitr kontejneru rozbita. Vyrobce je dodal behem par dnu i s dopravou opet zdarma. Proste solidnost jaka se dneska moc nevidi. Pokud obrazky nenajdete, pisnete mi zoravu. Musite se predtim zaregistrovat. Stejne je to lepsi nez diskutovat jako anonym, to uvidite. Odkaz si ulozite nebo pretahnete z prohlizece na plochu,

Druha varianta skocte na rajce a pouzijte jejich hledani. Spoustu inspirace najdete i na youtube

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 238.23 (?), 17.6.2019 14:44

Tak jsem si to na rajčeti našel a došel k závěru, že to je sicre pomalé uložiště ale zajímavých věcí je tam hodně. Děkuji za tip. To je na více než jeden večer na služební cestě.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Duhák - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (117) - 127.221 (?), 15.6.2019 9:14

Kdy budou jeseteři? Já budu tento týden nasazovat rozplavaný plůdek jesetera, cca 1000 ks.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Kutilovi - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (180) - 250.122 (?), 15.6.2019 14:54

Zavidim, my zatim nic. Nejak se to nedari.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Kutilovi - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (180) - 250.122 (?), 15.6.2019 16:56

ryby nemame, ale dneska doslo k zasadnimu zvratu. Postavili sme regaly a naplnili ten nejdulezitejsi


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Kutilovi - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (180) - 250.122 (?), 17.6.2019 8:45

Zdravim, jak velky je rozplavany pludek jesetera?

My jsme porad bez ryb, ale paprikam je to jedno, jedou, jenom nevim jak dlouho jim to tempo vydrzi


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Duhák - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (117) - 127.221 (?), 17.6.2019 22:19

Spíš jsem měl napsat rozkrmený plůdek, budu brát cca 6 cm. Asi z čistý vody papriky jen tak nerostou že?:-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Kutilovi - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (180) - 250.122 (?), 18.6.2019 6:46

Tak to nevim. Na kazdem vstupu vody je maly pytlik jako od kulicek s trochou slepicincu. Je mozne ze to vyzivi. Jinak jen voda.

SZ

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 101.37 (?), 21.6.2019 15:11

Dobrý den můj nazon je že ve výšce dvou metrů ve skleníku bude teplota kolem čtyřiceti stupňů a voda která se bude vracet může mít tak tricet vrcer voda v nádrži může mít také tolik pstruh takové výkyvy nevydrží asi bude třeba jiné ryby

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 191.3 (?), 21.6.2019 17:22

skôr by som pozeral na teploty v nadrži, nie v skleniku... keby tam dal ventilatore + automaticky spinač na vysoku teplotu, teleso alebo jak sa to vola z mrazničky tak by to trochu teplotu stahlo... finančne by to išlo trochu vyšie... v eletrikesa vyzná to by nebolo pre neho problém, trochu divné že nato nemysleli už skôr... voda sa zas tak rychlo neohreje ked bude v skleniku pár sekund...  prípadne ešte ma napadla jedna vec... vodu môže do sklenika púštať iba cez noc, prípadne počas chladních dni, kto povedal že musí voda bežať nonstop cez rastliny aj počas najväčších horúčav, ale rastliny musia mať taky dostatočný prísun vody v čase kedy by bol tkz vnutorný okruh zapnutý :-)  kto chce ten má :D

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  46,  47,  48,  49,  50  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika