Příspěvky uživatele - 255.40

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jesenna vysadba, 8.1.2020
Na jednus tranu píšete, že si necháte poradit, a v zápětí si to stejně uděláte podle svého a dobře míněné argumenty shodíte ze stolu. Nejde o to jestli vy máte víc času na podzim nebo na jaře, jde o to do jaké půdy a vláhových poměrů to sadíte a tam... celý příspěvek >
Agostenga, 7.1.2020
Pro ty co by se chtěli dozvědět víc: Agostenga
Pěstování bezsemenné odrůdy Attika, 13.12.2019
No vidíte a já měl za to, že jsem tam mírný muškát cítil. Každopádně Adler mě velmi zaujal a plánuji ho v každém případě vysadit.
Jaka reva?, 6.12.2019
Souhlas jak s výběrem odrůd, tak s tím, že s drátěnkou a orientací výsadby už pak nic neuděláte. Přeroubování sice nenít ak složité, ale většinou začátečníka spolehlivě odradí.
Poušť 2018-2019, 21.11.2019
Může být. Bohužel se obávám, že na takový průběh si budeme musel zvyknout. Podívejte se co je za datum a jaké jsou venku od začátku listopadu teploty... Všechno je jinak než bývalo a období kdy je teplo nebo velmi teplo se prodlužuje, mrazů čím dál... celý příspěvek >
Poušť 2018-2019, 21.11.2019
Letos až na meruňky, kterých bylo mraky a spíš shnily než jsme je stihli posbírat a zavařit, úroda buď nula nic nebo to všechno shnilo už na stromě, mladé stromky jsem usel někdy i několikrát týdně zalévat, a i tak mají velmi malé přírůstky,... celý příspěvek >
Hmyz a stolní odrůdy, 23.9.2019
Vosy a hmyz neřeší, jestli jde o odrůdu takovou nebo makovou, ale o to jestli je dostupná a jestli jim \"voní, reso chutná\". Pokud ano, udělají vosy všechno proto, aby se k bobulím dostaly. Jde také o to jestli v okolí nemají jiný, snadněji dostupný... celý příspěvek >
Vinná réva v prvním roce (2019), 19.9.2019
Mě se ovědčilo použít plastové chráničky na osocné stromky, omotak kolem kmínku a vyplnit od země až po výšku předpokládaného střihu na tažeň nahusto senem, nikdy nic do jara nezmrzlo a na jaře stačí chráničku i s trávou odstranit. Rychlejší a stejně... celý příspěvek >
Zkřivený nůž, 13.9.2019
A my ostantí nechápeme co nechápete. Tazatel se podivuje jak to že ohnul nůž, když na jiné sekačce mu vydržel 13 let. Logicky je to tím, že se šetřilo na materiálu nože. osobně bych to neviděl na značku, jako spíš nevhodně vybraný model stroje pro... celý příspěvek >
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 12.9.2019
To zní velmi dobře. zeptám se, bylo b možné u tebe pár kuliček ochutnat? Tahle odrůda mě začíná zajímat... Jak se s tebou spojit?
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 12.9.2019
Udělal jsi. Zeptám se ještě, jak je na tom u tebe tato odrůda s násadou květů v letech kdy nenamrzla? Musí se snižovat násada, nebo sama od sebe dobře reguluje násadu květů? Jak se opyluje? Nesprchává? Jak s odolností proti mrazu v zimě a na jaře?... celý příspěvek >
Vedení révy, RH nebo na víc pater?, 10.9.2019
Nikdo neporadí?
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 10.9.2019
Je fajn si přečíst zkušenosti z pěstování, tím spíš z mojí oblasti, ale přiznám se, že pokud se neprokáže v několika letech po sobě nějaká převratná vlastnost, mám na mysli odolnost chorobám výrazně vyšší než je běžné, velikost nebo chuť bobulí, nebo... celý příspěvek >
Ide to aj (ne)chemicky, 28.8.2019
Takto napsáno to už vyznívá úplně jinak než když napíšete že nějaký odrůda je překonaná. Zeptám se, nemáte u sebe vysazenu odrůsu Everest a jak se vám pozdává z hlediska chuti a odolnosti? A jak z hlediska odolnosti proti Peronospoře a jiným plísním... celý příspěvek >
Ide to aj (ne)chemicky, 27.8.2019
V pořádku, souhlasím. Proč jsem o to psal je to, že tady ledaskdo uvádí málem každým rokem x novinek, podle popisu naprosto skvělých a špičkových, ze kterých se po x letech vyklubou odrůdy náchylné na kde co, kde nesedí popis oproti realitě, navíc... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika