Příspěvky uživatele - 234.13

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaké ovocné stromky budete kupovat?, 10.3.2023
Okrem Hanity by som doporučil kúpiť aj Elenu. Obidve sú chuťovo výborné. Elena je naviac aj velmi plodná slivka s vysokými výnosmi.
Meruňka s pozdním dozráváním, 21.2.2023
Congat by mohol zhodnotiť roni.
Soledáno, 18.7.2021
Hladám rannú odrodu marhule dozrievajúcu pred Bergevalom u ktorej nebudú pred dozrievaním praskať plody. Ako je to s praskaním plodov u Ledany a Soledana v daždivých rokoch pan Geronimo?
Vesna, 27.7.2020
Tak to potom nebude Vesna. Vesna zreje ešte pred Velkopavlovickou. Skúste si Vesnu zohnať priamo z Plantexu.      Lubo
Odrůda Admiral, 29.9.2019
ADMIRAL (Mira x Bohemia) - z tejto odrody mám asi najväčšiu radosť. Nie, kvapôčky na plodoch na fotkách nie sú od postreku, takto plody Admiralu 'skrášlila' ranná rosa. Jablká sú už dokonale vyfarbené, je čas oberať. (Na posledných dvoch fotkách je... celý příspěvek >
Boscova - kráľovná hrušiek. Naozaj?, 11.9.2019
BOSCOVA FĽAŠKA - akt oberania tejto odrody zostáva pre mňa stále výnimočným uprostred množstva iných sort. Boscova je mojou najobľúbenejšou odrodou, a to z viacerých dôvodov, tým hlavným je ale to, že v mojich podmienkach je to chuťovo stále... celý příspěvek >
Napadení jabloňe, 19.8.2019 Obsahuje fotku
Daniel K: Tak ako už bolo napísané - sú to tzv. 'vzdušné korienky' - nemožno to považovať za chorobu či patológiu, často to robia jablone najmä na podpníku M9, ale aj iných. Ja to zvyknem zrezať ostrým nožom do úrovne okolia a zatrieť štepárskym... celý příspěvek >
Xenia, 19.8.2019
Mittwoch: Afinita Nojabrskej s dulovým (kdouloňovým) podpníkom je bezproblémová. Medzištepenie tam nie je. Konkrétne ide o podpník dula Adams. IH
Jadroviny 2019, 27.7.2019
Marek-TT: Búrka nie, Fuji by takto neopadalo ani pri uragáne, to by sa skôr polámali konáre. Bohužiaľ, je to prebierka - presnejšie povedané jej 'druhá fáza'. Je to dôsledok toho, že prebierku v júni som nespravil dostatočne radikálnu a mnoho plodov... celý příspěvek >
Doporuceni jablone - zacatecnik, 27.7.2019
Topaz je fajn, ale v n.m.výške 490m a na menej kvalitnej pôde a bujnejšom podpníku by pravdepodobne zdrobňoval plody. Výborný 'držiak na strome', ktorý nepadá je aj Rubinola, tá je ale trochu náročnejšia na rez, a preto nie príliš vhodná pre úplného... celý příspěvek >
Škůdce? na vrbě, 2.6.2019
Pravdepodobne sú to larvy liskavky Chrysomela (Melasoma) vigintipunctata. Český názov tohto chrobáka škodiaceho na vŕbach je Mandelinka dvacetitečná. IH
Bakteriální boulovitost kořenů, 5.11.2018
123.91: Bakteriálnu nádorovitosť koreňov je možné zameniť za neškodný nález kalusov. Vo Vašom prípade by som sa skôr priklonil k tej prvej - horšej možnosti. Ťažko totiž vysvetliť, prečo by tak početné kalusy na takejto vyorávke mali vôbec byť, a... celý příspěvek >
Beni Shogun, 5.11.2018
Janči: V Klívii Rusovce zvykli mať klon Fuji Zhen Aztec. Je to jeden z najkrajšie sfarbených klonov Fuji, plody sú sýtočervené. Chuťovo medzi klonmi nie sú podľa mňa signifikantné rozdiely. Nepozeral som sa či ho majú aj aktuálne, ak áno tak by som... celý příspěvek >
Kvalitní letní jabloň, 28.7.2018
Najgored? Taká odroda existuje? Možno Ste mali na mysli Najdared, čo je mutácia Idaredu. To je ale zimná odroda, navyše pomerne mladá, to že by Ste Najdared kúpili v Klčove pred viac ako 15 rokmi je nepravdepodobné. IH
Plané hrušně, 5.4.2018
Ja trenujem vrublovanie na viacrocnych plankach po okoli, najma hrusiek je vsade vela. Dnes som skusal jablone a hrusky, nieco do razstepu a nieco za koru, cca vo vyske pasa kde je hladka kôra, uz sa dobre odlupovala na juznej strane kmena, len vosk... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika