Příspěvky uživatele - 162.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zavlažování stromů - dávkování vody, 1.9.2019
Předpokládá se, že kolem mladých stromků, které ještě můžou vyžadovat závlahu, máte bezplevelnou mísu o průměru 0.5 m, a na ní nejlépe mulč (třeba posekanou trávu). Pak na ni jednoduše postupně nalijete 3 konve vody, u mně vsakování probíhá okamžitě... celý příspěvek >
Kdy se dává na zahradu kompost?, 1.9.2019
Kdykoli po celý rok, jak se vám to hodí. Kompost může pouze prospět, nikdy ublížit. Na podzim proto, že využijete současně rytí před zimou, aby byl zapraven do půdy. Lepší je ale určitě těsně před výsadbou, tedy na jaře, kdy v něm zůstane maximum... celý příspěvek >
Dosna, 30.8.2019
Já je předpěstovávám od ledna/února, pak jdou do skleníku, a po zmrzlých ven. Takto stihnou ještě v témže roce dorůst do větší velikosti a vykvést.
Skutočne rezistentné odrody, 30.8.2019
Z jaké definice, pravidla či nařízení vycházíte ve svém tvrzení, že zapěstování polokmene ze zákrsku je poškození či prznění stromu?
Gastan / Kastan - vyber odrody do teplej polohy, 28.8.2019
Nevím, jestli to je stanovištěm, protože jsem tu dole zasadil ještě semenáč kaštanovníku, a ten celkem roste. Podařilo se mi na něj naroubovat jednu ze slovenských odrůd, tak uvidíme, jak se jí bude dařit. Stejně tak jsem teď rouboval francouzskou... celý příspěvek >
Odrůda Admiral, 27.8.2019
Taky mě překvapilo, že ten ponechaný jediný první plod je obří. Jak jsem psal, žádný postřik jsem zatím u tohoto malého stromku samozřejmě nedělal, a seč je u nás v půdě dostatek vápníku (blízký lom a vápenka), jedna pihu jsem na plodu včera objevil.... celý příspěvek >
Gastan / Kastan - vyber odrody do teplej polohy, 27.8.2019
Bojar a Mistral mi rostou krásně (teplý sad na kopci, 430 mnm), už mají přes 2 m, i když jsem je kupoval před 2 roky jako malé, cca 30 cm proutky. Oproti tomu 2 francouzské odrůdy (Boom Pien a Ville du Lyon) nerostou téměř vůbec (zahrada pod kopcem,... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika