Příspěvky uživatele - 10.48

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kumoi, 29.8.2019
S těmi klady souhlasím, přidal bych ještě odolnost suchu. Abychom jen nechválili, lze jí i něco vytknout: - má velice křehké dřevo, bez opory se snadno láme. Často i při sklizni nebo sřihu, když jsem líný vytáhnou žebřík a větve si chci trochu... celý příspěvek >
Letní hruška na pálení, 29.8.2019
Pro mou potřebu jsem s ní spokojen. Mám ji do kvasu s jinými hruškami, kam štávu dodá Williamsova, které mám více stromů, Kumoi, Clappova a časem i Muškatelka šedá a Krvavka, jestli se dožijí v té Sahaře plodnosti a budou se alespoň trochu překrývat... celý příspěvek >
Letní hruška na pálení, 28.8.2019
Dnes jsem ochutnal první předčasně zralé plody Walsche Schnapsbirne, kterou jsem po ostříhání nově sázeného stromku narouboval i do koruny Williamsovy.  Velikost menší, kolem 120g. Dužnina suchá, hrubší. Chuť sladká, výrazně aromatická, více... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika