Příspěvky uživatele - 190.134

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Housenky teď ve skleníku, 15.5.2023
Nějak se mi nedaří přidat foto
Housenky teď ve skleníku, 15.5.2023
Dobrý den zasadil jsem do skleníku sazenice rajčat a tyto housenky nebo co to je mi ukously stonek a mám po rajčatech. Netušíte co by to bylo zač??? Děkuji
Přesazení plazivého jalovce, 25.8.2019
Díky za vaše názory. Většinou se schoduji s tím co jsem si myslel. Na větve jsem koukal a opravdu již některé mají kořeny. Tak asi tedy zasadím na nové místo nový kus. Život je změna. Jen nevím jestli mě zbytek rodiny nebude pranýřovat nebo mlátit... celý příspěvek >
Přesazení plazivého jalovce, 21.8.2019
Nuže což o to mohl by, ale jelikož jsem založil skalku a pak si ji zastínil pergolou což mi nedošlo, tak to potřebuju vyhandlovat. To jsou prostě paradoxy :-) Štve mě to, ale na skalce mi nic neroste protože tam je tma jak v hrobě a tady by to bylo... celý příspěvek >
Přesazení plazivého jalovce, 20.8.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den mám dotaz. Potřeboval bych nějak šetrně přesadit tento vzrostlý jalovec. Nemá s tím někdo zkušenost? I za tu cenu že ho ostříhám a zmenším to bych musel udělat i tak ale na tomhle místě je prostě špatně a mám pro něj lepší :-) Jen mám... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika