Příspěvky uživatele - 8.90

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rozestupy mezi rostlinami, 19.8.2019
Díky moc za skvělé rady. A ještě mě napadá, co všechno zpočátku střihat, ať se zahustí a od spodu co nejméně vyholuje? Zlatici určitě, s tou mám už zkušenost, ale dál nevím...
Rozestupy mezi rostlinami, 16.8.2019
Tak ještě opravdu zvažuji i něco s červeným listem, včera jsem to viděla v živém plotě a příjde mi, že ho to oživilo, ozvláštnilo, zas to mělo uplně jiný rozměr... Asi to ještě trochu jinak nakombinuju, něco "vyhodím" a nahradím červeným. Takže,... celý příspěvek >
Rozestupy mezi rostlinami, 14.8.2019
Super, mockrát děkuji paní Lído!!!
Název rostliny, 23.7.2019
Ano, to je ono - malope trifida. Mockrát děkuji, konečně vím, po čem pátrat v zahradnitví! Hezký den Andrea
Růže svraskalá, 27.2.2019
Dobrý den, včera jsem si z procházky donesla řízky růže svraskalé. Po příchodu domů jsem však zjistila, že jsou větvičky takové nezdravě zašedlé, další černé, nebo jakoby porostlé mechem. No teda nevím, nevypadá to moc zdravě... Tak se chci... celý příspěvek >
Lesní jahůdky, 8.8.2018
A prosím, ještě by mě zajímala péče o jahodníky Rujany před zimou. Jestli je nutné ostříhat listy jako u klasických jahodníků, popřípadě jestli je přykrýt chvojím na zimu aby nevymrzly... Díky Andrea
Lesní jahůdky, 25.7.2018
Super, v hloubi duše jsem doufala, že se mi dostane této odpovědi! Díky moc.
Lesní jahůdky, 19.5.2018
Jé, to bych klidně brala, jahod není nikdy dost! hlavně těch lesních
Lesní jahůdky, 19.5.2018
Mám z lesa a také jsem letos vysela Rujánu. Z lesa jsem si je donesla tak, že jsem jahodník vyrýpla ze země a také jsem si odebrala rostlinky ze šlahounků - ty které měly kořínky ale zároveň ještě nebyly přichyceny v zemi. Nasadila do zahrady a... celý příspěvek >
Odrůda angreštu, 19.5.2018
Dobrý den, prosím o radu ohledně odrůdy angreštu. Chci takovou odrůdu, která bude sladká, nejlépe červená, odolná vůči nemocem a s tenkou slupkou. Můžete mi někdo poradit, který druh by to mohl být? Díky, Andrea
Střídání rakytníku a aronie, 18.5.2018
Já jsem tušila, že to moc dobrý nápad není, ale zeptat jsem se musela  Díky moc za odpovědi. Odbyt u nás určitě bude, obdarovávám širokou rodinu, tak toho, že bych si nevěděla rady s úrodou se nebojím. Mějte se! Andrea
Černé středy květů lesních jahod, 30.4.2018
Děkuju za odpověď. Tak v tom případě, taky dobrá zpráva, jsem ráda, že to nemusím likvidovat, či postřikovat nějakým sajratem... Bohužel mi to, že má být mrazík uniklo, hlavně, že jsem si tu textilii koupila a mám ji pro tyto účely připravenou. tak... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika