Příspěvky uživatele - 78.153

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Generátor kouře, 3.12.2020
Podstatou pasterace je krátkodobé zvýšení teploty, které způsobí zničení nesporulujících patogenních mikroorganismů. Na rozdíl od převaření výrazněji nemění kvalitu potraviny. Výška teploty závisí na potravině. Viz. Wikipedii. Pasterizace byla... celý příspěvek >
Pěstování tykví a dýně Hokkaido, 9.8.2019
Mám Hokaido poprvé. Ze začátku mi plody uhnívaly. Napadlo mne, že třeba nejsou opyleny. Tak jsem vždy po rozkvětu nového samičího květu vzal nejčerstvější samcí, utrhl okvětní lístky a u samičího důkladně pomazal pestík. Když se dýně rozrostla a měla... celý příspěvek >
Čím hnojit rakytník?, 6.6.2018
Snad nevadí, že nepíši k tématu. Zde je 600 m n.m. Nepřihnojuji a po čtyřech letech jsem zjistil, že mi dost neúnosně začíná zamořovat pozemek. Oddenky lezou vodorovně cca 25 cm pod povrchem země a potom vyrazí nahoru. Takže budu "plet" jako se pleje... celý příspěvek >
Dřišťál? Ano, ale nepříjemná údržba, 29.9.2017
Sháním ovocný dřišťál, nebo dřišťál bez pecek. Kupodivu existuje, ale u nás se moc neprodává.
Záměny odrůd, víme co kupujeme?, 14.9.2017
Psal bych, od koho to bylo, abychom tam nekupovali. Jen si nejsem v tuto chvíli jist, zda to není zneužitelné konkurencí...
Moruše, 14.9.2017
Sázet u domu stromy není nejrozumnějčí, zvláště pak velké jako ořechy. Mohou podrůst základy a na problém je zaděláno.
Skleník ze dřeva, 29.8.2017
Dost často se zde pídše o impregnaci dřeva nevymývatelné, látkami na dětské hřiště nebo i hračky. Vezměme prosím v úvahu, že pokud něco impregnace na dětském hřišti vyteče do půdy, nevadí, ale ve skleníku to sníme. A dětské hračky nejsou zase v... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika