Příspěvky uživatele - 230.116

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Netřesk - co je to za škůdce?, 8.8.2019
Na netřesku to vypadá opravdu jako pozůstatky molic. Na té druhé rostlině jsou to mšice. Mimochodem (pro P.): šrucha zelná vypadá trochu jinak, ta to nejspíše není. Spíše to vypadá na nějakou poléhavou drobnolistou tlustici (Crassula sp.), navíc... celý příspěvek >
Plevel na zahrádce - identifikace a likvidace, 7.8.2019
Ano, Kuky, zdá se, že jste narazil celkem na zajímavost. Netušil jsem, co to je (ale nezabýval jsem se tím několik hodin, jak mi to někdy nedá v jiných případech). Díky za rozšíření obzorů :-) Josef.
Pryšec zářivý - nekvete, 20.11.2012
Ještě jsem zapomněl dodat, že rostlinu jsem v létě přesadil do nového substrátu, a to jí evidentně prospělo, má zdravější barvu. Jarda
Pryšec zářivý - nekvete, 20.11.2012 Obsahuje fotku
Zdravím, tchýně mi přenechala péči o letitý exemplář pryšce zářivého (Euphorbia milii). Nadělal jsem si v létě z vrcholových řízků mladé rostlinky. Kdy můžu čekat, že mi vykvetou? Viděl jsem v obchodě mnohem menší kousky a ty už kvetly. Dál se... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika