Příspěvky uživatele - 65.254

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Děkanka robertova, 26.6.2020
Nejlepší hruška! V šedesátých letech byla moje školní svačina -dva krajíce chlaba se sádlem a 2-3 hrušky.Výborná na jídlo, zavařování i pálení-12,5lslivovice-52%.Devadesátiletý strom dává 4-5 meráku ovoce.
Spala slivone?, 8.6.2020 Obsahuje fotku
Foto6
Spala slivone?, 8.6.2020 Obsahuje fotku
Foto5
Spala slivone?, 8.6.2020 Obsahuje fotku
Foto4
Spala slivone?, 8.6.2020 Obsahuje fotku
Foto
Spala slivone?, 8.6.2020 Obsahuje fotku
foto
Spala slivone?, 8.6.2020 Obsahuje fotku
Tou bakterií jste mě docela vyděsili, netuším, odkud by se tady vzala☹️ Dnes jsem tedy na vaši řadu pořádně prohlídka strom a objevila jsem skoro na každé větví nehezkou prasklin, z některých vytika smola jantarové barvy, z některých... celý příspěvek >
Spala slivone?, 5.6.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den, i já prosím o radu. Máme 10tiletou šestku Stanley, každý rok jsme sklizeli velké množství naprosto úžasných švestek. V zari loňského roku jsem švestku docela dost prorezala, abych ji provzdusnila korunu, vše zatrela. Na jaře nádherne... celý příspěvek >
Řez broskvoní, 16.4.2020
A kde tedy ořezat, aby se strom omladit?Děkuji
Řez broskvoní, 15.4.2020 Obsahuje fotku
tady foto
Řez broskvoní, 15.4.2020
Dobrý den, máme pozdní broskev par let, jenže jsem nevedela, že se řeže každý rok a tak vypadá takto.Loni na jaře jsem zkrátila delší vetve, ale chtěla bych jestli by obnovila letorosty na holých vetvích od kmene.Chystám se provést bud dlouhý nebo... celý příspěvek >
Dřevo do destilátu, 7.2.2020
Dobrý den a máte nekdo zkušenost s javorovym dřevem nebo hoblinami slyšel jsem ze se to taky dělá, předem diky
Jaká je to pokojová rostlina?, 21.10.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosim,co je to za pokoj.rostlinu, ty dlouhe konce myslim, ze jsou květy? Děkuji Jtka
Melouny 2019, 10.9.2019
Děkuji za rady, moje melouny, teda první, zní dutě, uponek má uschlý, žlutý zespoda je jen mírně.Ale teprve minulý tyden přestal rust a je tmavý, tak nevím.Jitka
Melouny 2019, 7.9.2019
Dobrý den, mohl by někdo vložit foto melounu nezraleho se stopkou a melounu zraleho se skroucenou stopkou? Nevím, jak to přesne vypadá. Děkuji Jitka
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika