Příspěvky uživatele - 19.22

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Krmení zeleným, 6.6.2010
Krmte zeleným z počátku méně pak přidat.Dávejte stále pití i seno a zrní nebo granule tak 10dkg na den a kus.Úspěch je zajištěn.Jentoho zeleného nesmí být tolik, aby to zahamtali a spařilo se to.Lojza
neznámý červ, 25.8.2008
Larvy osenice to nejsou, to už jsem se na Internetu hned dívala, ale i tak děkuji za zájem. Chrousti? - podle velkosti červa by se z jednoho narodilo alespoň 5 chroustů:-( vlasta
neznámý červ, 1.8.2008
Jsem začínající zahrádkář. Musela jsem v letošním roce přemístit stanoviště kompostu na jiné místo a při přendavání jsem v již vyzrálém kompostu objevila větší množství bílých velkých tlustých červů (cca 5 - 7 cm dlouhý a asi 2 cm široký).... celý příspěvek >
spirála na rajčata a okurky, 10.6.2008
Spirály na rajčata používám už tři roky. Zapichuji je do trojúhelníku a na konci jsem je zplacatěl a provrtal, abych je mohl svázat do piramidy.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika