Příspěvky uživatele - 168.81

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Brždění VARI z prudkého kopce, 25.9.2018
No, a co třeba vytuněný Zetor 50 Super? (rozšířený rozchod, 4x4, posilovač, dva navijáky). Prostě pro vlastence.   JG
Táborita, 20.9.2018
Mám také Táboritu. Ale asi jiného, p. Hromadník – Černovice, ze staršího vlákna „Seženu Táboritu?“. Svým příspěvkem zároveň zdravím p. Hanču (letos, asi suchem, mi všecka jablíčka Tábority spadla). JG
Určení plevel podle obrázku, 5.9.2018
Asi nějaká brukev. Třeba Rukev rakouská. JG
Co je to zač?, 3.9.2018
Třeba Ostropestřec mariánský. JG
Aronie, 25.8.2018
K aronii jen taková maličkost. Vzpomínám si také na jeden velký, bujně rostoucí a náramně plodící keř. Rostl na severní straně přízemní budovy. Částečně zastíněný, půda zastíněna trvale. Oproti nedaleké výsadbě stromků s otevřenou jižní expozicí... celý příspěvek >
Mulhauptova reneta, 23.8.2018
Také jsem gůgloval na vaše téma: Tetera jako správný název uvádí Multhauptova reneta, a dále, třeba web slezskeodrudy.cz uvádí, kde tuto odrůdu vysadili, pěstují, uvádí i kontakt. JG
Identifikace housenky a mury, 16.8.2018
Když tak moc děkujete, tak Drvopleň a Dlouhozobka. JG
Kedy odstrániť pásku, 8.8.2018 Obsahuje fotku
Připojuji další obrázek sílení stejného roubu po měsíci vegetace. JG
Aké má plody podpník St. Julien, 5.8.2018 Obsahuje fotku
Vývoj "korunky" ze 4 letošních roubů Opálu na semenáči St. Julien. (zpomaleno silným požerem vrbařů) JG
Aké má plody podpník St. Julien, 5.8.2018 Obsahuje fotku
Loňský roub ryngle na semenáči St. Julien.
Aké má plody podpník St. Julien, 5.8.2018 Obsahuje fotku
Určil jsem si, že St.Julien jsou 2 stromy (křoví) na obrázku. Nejsou úplně stejné. Bylo jich víc. Většinu jsem zlikvidoval, dva přerouboval. Mladé se mi zdají rychleji rostoucí než švestky. Šarka byla vidět na listech asi u poloviny z nich. Teď... celý příspěvek >
Melouny 2018, 4.8.2018
Na melouny jsem zkušený odborník. Jako rostlinu, jsem poprvé viděl meloun už loni. Sazenici jsem dostal od sousedky (koupila ji na trhu a pak si nevěřila, že jí poroste). Velkých, strakatých melounů vyrostlo sedm. Osmý byl malý. Ale většinou uzrály... celý příspěvek >
Melouny 2018, 3.8.2018 Obsahuje fotku
Meloun Lajko2 F1 který je na mém obrázku z 31.7. jsme dneska jedli. Moc nám chutnal. Drahanská vysočina, Skalky (cca 730 m/m) to už jsou docela kopce. A těch pstruhů v Hané. Už se na meloun z těch lesů opravdu těším. JG
Babče, 3.8.2018
Žádné barevné změny na listech vidět nejsou u obou. JG
Babče, 3.8.2018 Obsahuje fotku
A ještě Papežské vejce, Záblatská cukrářská, ze Šumavy od Prachatic. Stromek přeplozený, začátek zrání. JG
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika