Příspěvky uživatele - 234.47

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaké ovocné stromky budete kupovat?, 28.3.2023
Kto ešte nemá Hanitu tak túto. Je chuťovo výborná.
Višně na marmelády, 1.3.2023
Pestuje niekto Pándy? Niektoré ovocné školky píšu o nej že je to kyselka, ďalšie píšu že je to višňa so sladkou chuťou. Je to teda kyselka alebo je to sladkovišňa?
Šarka švestek, 15.10.2021
Má Čačanská rodná dobrú odolnosť na šarku?
Radosť, 31.8.2021
Radosť je velmi úrodná odroda broskyne ktorá sa už nikde nepredáva. Máte ju ešte niekto zasadenú?
Meruňky 2021, 31.8.2021
A co Fardao, Farclo a Farhail? Farclo dozrieva na prelome 9 a 10 mesiaca. Myslím že vzhladom na to aká je chladná daždivá druhá polovica augusta tak tento rok by asi nedozrelo.
Chrudimská, 31.8.2021
Pan Petr ako je to s moníliovou hnilobou u Chrudimskej?
Predčasný opad listov kordia, 24.8.2021
Ako dlho máte Kordiu?
Meruňka Forum, 21.7.2019
Zdravím pan Jiří 1968, tak tých 27Brix je fantastická hodnota. Kde ste tú marhulu kúpil?                                             ... celý příspěvek >
Nektarinka Snow Queen, 21.7.2019
Ďakujem pán Morvai za odpoveď.      Michal
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 11.6.2019
Pierre: Stačí tým 2 konkurentom stredníka iba zaštipnúť vrcholec a - to je podstatné - odkloniť ich vyviazaním smerom k horizontále (tak aby s ňou zvierali uhol cca 30-35°). Stredník ponechajte bez zásahu (event. ho môžete iba nasmerovať tak aby... celý příspěvek >
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 5.3.2019
ja som nad tym vcera tak maturoval a premyslal som, ze ked necham dlhsie tie konare v najvyssom rade tak nebude mi sediet ten uhol cca 45stupnov oproti stredniku. a tie konare v nizsom rade boli v priemere tensie ako tie vo vyssom rade tak som ich... celý příspěvek >
Ovocné stromy vo vyšších, veterných polohách (700 mnm.)?, 6.8.2018
Kamil Hasman: "desertoví dezertéři" - perfektné 😂. Len poznámka k tomu záverečnému výberu - Gravštýn myslím tiež dosť padá zo stromu ešte pred zberom.      IH
Chyby v řezu a následné neostříhání mladých švestek, 28.4.2018
Laďa: Možností ako tvarovať strom slivky je viac. Pri 3-4 kostrových konároch by to zostalo v prípade kotlovitej koruny (bez stredníka). Takáto koruna je vhodná najmä pri broskyniach. Čo sa týka sliviek, tak podľa mňa je pre ne najprirodzenejšia... celý příspěvek >
Rubin spur, 26.3.2018 Obsahuje fotku
Neviem... Spojenie Rubín Spur mi príde ako oxymoron. Rubín je typický bujným rastom a plodením na dlhom dreve - teda úplný protiklad spurtypového rastu. Nikde som sa nedočítal, že by bol objavený nejaký spurtypový klon Rubínu. Ale môžem sa mýliť.... celý příspěvek >
Italské odrůdy meruněk, 15.3.2018
Máte niekto skúsenosti s odolnosťou talianských marhúl na jarné mrazy v kvete oproti odrodám Maďarská a Velkopavlovická ktoré sú vysádzané v ČR a na Slovensku už niekoľko desiatok rokov?
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika