Příspěvky uživatele - 147.70

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co utáhne kompost, 19.7.2019
Tak to by bolo faj mať z toho rybníkového bahna na záhrade zásobu kadmia, zinku, olova... Ak by vás niečo také napadlo, dajte si najprv urobiť rozbor sedimentov a potom posúditeči to vôbec môže ísť do záhrady.  Večšina nánosov z rybníkov v... celý příspěvek >
Nízké pH a celková alkalita, 10.7.2019
Ak máte nízke pH, tak buď ho nechajte niekolko dní na pospas prírode a ono sa postupne zvýši, alebo si kúpte prípravok pH+ a doladte ho na hodnotu 7,2. Čím menej chémie vo vode, tým lepšie... Kyselina znižuje pH, hodnota chlóru je niečo iné - ten... celý příspěvek >
Projasňovač - mám filtrovat nebo ne?, 10.7.2019
Pri šokovaní vody chlórom na odstránenie zeleného filmu je treba kefou tieto steny a dno poriadne vyčistiť, inak sa budú tvoriť zase znova a znova. Udržujte pH bazénu na 7,2-7,4 aby chlór fungoval ako má. Do skimera dajte vločkovač a kľudne... celý příspěvek >
Zahradní traktor - porucha motoru, 2.7.2019
Môže to byť aj nejaká kuliha predávajúceho. Opravil traktor tak že niečo vydrží a radšej sa ho zbavil. Nieje náhodou nejaká povinnosť predajcu na záruku do 6 mesiacov od kupenia? U nás to tak nejako je...
Okrasné konopí, 28.6.2019
Prej se mužou okrasné rostliny s vyšším thc pesovat legálne ale s povolenkou úřadu národího zdravotního dohledu, kde musíte přesně specifikovat druh, počet, umístení rostlin a napodzim je všechny odevzdat za účasti ich dozoru. Takhle to prej funguje... celý příspěvek >
Silná kosačka... skúsenosti, 27.6.2019
Mulčovanie som zatial neskúšal, všetko zbieram do koša, takže neporadím. Ale skúste mulčovanie dozadu cez pootvorený zadný kryt bez koša.
Sekačka - broušení nožů, 24.6.2019
nože brúste po odmontovaní zo sekačky. Na flexu si dajte jemný šmirglový kotúč 80 na brúsenie zvarov, tak budete mať úber pod kontrolou.
Zahradni traktor po otoceni klicku neni naznak nastartovani, 20.6.2019
Pozrieť asi treba najprv poistky a potom premerať či ide po otočení kľúčika napetie ku štartéru. Podľa výsledku postupovať. Proste diagnostika.
Zalepení soláru, 20.6.2019
V akom zvare? Pridajte obrázok, a lepší popis - večšina z nás nemá kryštálovu guľu vo vercajgu... :)
Vysychanie 40r borovice, 19.6.2019
Doporučujem veľa veľa veľ polievať, to mi hodne pomáha proti vysychaniu či už ovocných stromov alebo kvetín a zeleninovej záhradky. :)
Sekačka Vari MP1 554 WSVQ - H, 19.6.2019
Takže moje skúsenosti po dvoch rokoch užívania (som autor prvého príspevku).  Poviem na začiatok, že so strojom som velmi spokojný, akurát dodržujem pár zásad čo som si naštudoval pred kúpou stroja a osvedčili sa: - používam čerstvý... celý příspěvek >
Životnost svíčky brisk N17C v motoru jikov, 19.6.2019
A tiež skúste alternatívu sviečok od bosch alebo NGK.
Psí exkrementy do kompostu, 19.6.2019
V žiadnom prípade exkrementy z mesžravcov do kompostu nepatria!!! Kaly z čistiarní vôd sa na hnojenie používať môžu ale len preto, lebo preši celým čistiacim procesom a sú stabilizované.
Jak vysát kal - usazeniny ze dna bazénu po vločkovači?, 17.6.2019
Staršia téma, no pár rád k nej pre tých čo majú podobný problém: - vločkovač sa leje do skimera aby sa dostal na povrch piesku vo filtri, kde plní svoju funkciu mikrofiltra. Nelejte ho do bazéna!!! - ak sa vracia vločkovač do bazéna, je... celý příspěvek >
Změna barvy folie v bazénu, 17.6.2019
Kedy sa už ludia poučíte, že tento obchod vám peniaze neušetrí... a to máte štastie že vám reklamáciu uznali, ale pravdepodobne montáž novej fólie vám zaučtujú...
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika