Příspěvky uživatele - 147.70

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Proč mi nechytají víčka?, 12.6.2019
So šrubovacími viečkami je to podobné... čo výrobca, to iný rozmer... a niektoré idú pretočiť jedná báseň...
Silná kosačka... skúsenosti, 12.6.2019
švagor kúpil staršiu kosačku s motorom Honda, lišta 46cm a tá seká jedná radosť. jednorýchlostný pohon trochu menitelný otáčkami samotného motora a... stačí. Cena 80 euro. No nekúp to :)
Zapalovací cívka - je to možné?, 6.6.2019
Každopádne vymeniť sviečku, ale originál pre daný typ motoru!!! žiadne hokusy -pokusy, Je možné že sú obidva zapalovania vporiadku. Aj sviečka sa inak správa založená v motore a inak vybratá na skúšku.
Silná kosačka... skúsenosti, 6.6.2019
Zdravím. Pár vecí ku sekačkám - mám Vari MP1 554 WSVQ - motor Honda GCV190 asi 3 roky a bez problému, ale: - vždy používam aditivum do benzínu -stabilizátor paliva od Briggsa alebo original od Hondy. Ono to nestojí veľa ale oplatí sa. Ten... celý příspěvek >
Jakou sekacku vybrat, 5.6.2019
Radšej niečo značkovejšie s dobrým servisom v blízkom okolí... a duplom ak uvažujete o kúpe z Mountfieldu!!!
Jílovitá voda ze studny, 5.6.2019
Najlepší spetný ventil je ten liatinový valček s gumenou guličkou (priemer cca 2cm) vo vnútri umiestnený hned za čerpadlom. Bezporuchovosť mám 20 rokov. 
Hlína z rybníka, 5.6.2019
Materiál vybagrovaný z nádrží alebo rybníka sa musí podrobiť rozboru a porovnať s normou, ktorá stanovuje prípustné hodnoty látok v nej obsiahnutých. Bohužial v dnešnej dobe je v takýchto zeminách veľa ťažkých kovov hlavne z oblastí kde boli... celý příspěvek >
Zahradní sekačka briggs & stratton 450 E nepravidelny chod a kolisani otaček, 6.5.2019
Nejlepší je navštívit servis, vypadá to na zanesenej karbec od biosložky. Vetšinou nutné vyčistit v ultrazvuku.
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 7.9.2017 Obsahuje fotku
Tak už aj ja som majitelom rýľu fiskarsu. A hneď poviem že štastným... Trebalo ho síce nabrúsiť, ale to je pochopiteľné ... Ide to s ním výborne a hneď som aj vyklčoval pár starých kríkov čo sa mi roky nechcelo. Dokonca som s ním vykopal... celý příspěvek >
Sekačka Vari MP1 554 WSVQ - H, 20.4.2017 Obsahuje fotku
Zdravím. Včera som si kúpil túto sekačku-kosačku a chcem sa podeliť o nejaké info. V prvom rade ma potešil výkon motora Honda 190, hoci na kryte je napísané "Powered by Honda" čo mi je trochu divné. Vraj je to motor novšej konštrukcie, no to sa uvidí... celý příspěvek >
Odrůda Concordia, 17.1.2013
Jupiter  /po novom RHEA/ aj Saturn, Neptún a Pluto sú slovenské novošlachtence.
Poraďte el. strunovou sekačku, kterou nespálím, 24.5.2010
Ja používam AL-KO. Elektrická, príkon 1000 W, mám ju 4 roky a bez problémov. Nakoniec som ale kúpil motorovú, nebavilo ma zakopávať o káble.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika