Příspěvky uživatele - 6.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Státní smutek, 23.4.2024
Vyhlašuji státní smutek za mrazem zničené plody a rostliny. Za všechnu tu práci, která přišla vniveč jedním rozmarem Matky Přírody. Zároveň ale vyzývám k rezistenci: tohle není poprvé ani naposled. Nesmíme se z toho po.rat. Je to riziko naší... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 23.4.2024
V dubnu. No nestojí to za tu námahu, která je vlastně zábavou přes zimu? A teď, když už se v sadu netkví jara květ, je to alespoň malinká náplast. Milan
Mráz ve vegetačním období v roce 2024, 23.4.2024
U mne na chalupě totéž: všechno hin. Včetně ořešáku. A to ještě na dnešní ráno předpovídali -5°C. Brokolice a zelí pod netkankou ještě včera byly okay. Jak dnes, to ještě nevím. Milan
Mráz ve vegetačním období v roce 2024, 19.4.2024
Španělští žluťáci? Ti hajzlové jsou na svůj původ svinsky odolní. No jo, jenže skleníky a foliovníky jim to zatraceně ulehčují. Milan
Mráz ve vegetačním období v roce 2024, 19.4.2024
Lído, to je mi líto. Fakt s Vámi soucítím. Píšu hlavně proto, že jsem dneska kontroloval zahradu, tedy v těch 570 mnm. Nejnižší teplotu za poslední dny mi zaznamenal teploměr přímo na nule. Třešně, švestky, jabloně, atd. jsou, pokud umím... celý příspěvek >
Pěstování ozimé zeleniny, 19.4.2024
Blahpřeju, to je nádherný výsledek. A salát je taky výborný z mladých pampelišek. S česnekem. Milan
Předpěstování košťálovin, 19.4.2024
Krásná, promyšlená práce. Milan HP
Ochrana pred mrazom, 16.4.2024
Nevím, zda je to záměr či jen ignorance politiků a lobbování, ale CO2 je v tom opravdu poměrně nevinně ve srovnání třeba s metanem jakožto skleníkovým plynem. A ten produkuje planeta převážně přírodně. Navíc nejspíš topíme moc pod kotlem, ale viníme... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 16.4.2024
Krásně viditelné silné kořínky. Dobrá práce, Waltře. Teď ještě jak dlouho budou muset být za oknem, než je půjde vysadit. Kolik z nich půjde ven a kolik do skleníku? Moje průzkumná četa už má tak 40 cm na výšku a některé už mají poupátečka.... celý příspěvek >
Výsadba česneku sezóna 2023/2024, 16.4.2024
Loni na podzim jsem do záhonu na česnek s předstihem aplikoval dusíkaté vápno s tím, že by mohlo pomoct s houbovými chorobami. Mám je tam v půdě také. A česnek jsem vysadil tam, kde předtím, pokud si pamatuji, ještě nikdy nebyl. Uvidím, jak to... celý příspěvek >
Paradajky pre r. 2024, 15.4.2024
Moniko, Startky jsou teď u mne doma nejplodnější (2 ze tří Bejbin mi mohutně napadly svilušky, takže skončily na balkóně). Jsem lajdák, tak je nechávám přezrát na keřích. Praskají, protože mají, oproti těm letním v zahradě, šlupičku jako dětskou... celý příspěvek >
Výsadba česneku sezóna 2023/2024, 14.4.2024 Obsahuje fotku
Díky za ten link. Jsem rád, že nejde o mojí chybu v postupu. Stříknu močovinou. A pro jistotu zaleju znovu ledkem vápenatým. Stále doufám, že ten síran amonný dorazí dostatečně hluboko. Jenže teď má tady pršet, takže postřik na list nemusí být plně... celý příspěvek >
Výsadba česneku sezóna 2023/2024, 13.4.2024
Je mi líto, fotku nemám. Pokud nezapomenu vzít foťák, snad bude zítra. Mám jen dvě odrůdy od p. Kozáka (s pečetí, ale přes prodejce): Bjetin a Vekan. Záhon jsem ošetřil dusíkatým vápnem v naději, že by mohl redukovat houbové choroby. A vysazoval... celý příspěvek >
Paradajky pre r. 2024, 10.4.2024
Ahoj Evi, já jsem už snad vyčerpal svůj pochvalný slovník, takže se asi budu opakovat: nádherná práce, Ty přesně víš, co děláš a letošní rok nám všem jednak přeje, ale také občas motá hlavy. Jsi bezkonkurenční jednička. A myslím to naprosto... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 4.4.2024
Díky za odpověď. Milan HP
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika