Příspěvky uživatele - 96.9

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Instalace čerpadla do kopané studny, 7.7.2019
Dobrý den prosím o radu, jak se instaluje čerpadlo do kopané studny? Jde to svépomocí? Popř. s jakou cenou bych měl počítat (mimo čerpadlo samotné) za osazení čerpadla a trubek? Jde o studnu 10m hloubky, hladina vody cca 2-3m, účel je... celý příspěvek >
Bubnová sekačka, 1.6.2019
Dobrý den, prosím o radu pro nákup bubnové sekačky (popř. univerzálního systému). Nejde mi o nejnižší cenu, ale o nejlepší koupi. Také uvítám doporučení, na co si dát zejména pozor, resp. co sledovat při nákupu
Lodní kontejner, 1.6.2019
Hezký den, přemýšlím o způsobu, jak skladovat na zahradě zahradní techniku a napadl mě lodní kontejner. Máte někdo nějakou zkušenost? Nebo tipy kde dobře koupit (Jihomoravský kraj)?
Co je to za pokojovou rostlinu?, 22.7.2016
Děkuji.
Co je to za pokojovou rostlinu?, 18.7.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, jak se jmenuje tato rostlina? Zatím je malá, ale pak se rozroste. Jen neznáme jméno. Děkuji.
Štěstíčko - kombinace, 2.9.2015
Zdravím, zajímá mě jestli je vhodné kombinovat štěstíčko s jinými rostlinami, popřípadě s kterými. Líbí se mi kombinace nízké plazivé a vyšší rostliny v jednom větším květináči, ale nenalezl jsem žádnou doporučenou k symbióze. Díky za... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika