Příspěvky uživatele - 120.40

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Papriky 2020, 1.6.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den. Máte perfektní domeček pro papriky. Kurňa, že mě to nenapadlo také. Bohužel počasí mi dovolilo v naší kotlině přesazení až teď. Ještě 22.5.nebo 23.5.Jsem měl z rána nějaké desetiny pod nulou. A protože jsem minulý rok spěchal a vše mi... celý příspěvek >
Rajčata - mšice?, 11.5.2020 Obsahuje fotku
Dobrý večer. Přípravek na mšice pomohl a již jsou pryč. Dnes byla zábava. Přijel jsem domů a zaclo v největším dešti a ficaku nošení z balkónu do obýváku. Celkem makacka. Prosím vás, měl bych další dotaz. Tyckova rajčata mám dávno presazene, některé... celý příspěvek >
Rajčata - mšice?, 2.5.2020 Obsahuje fotku
To je tak když se zapomenu přihlásit. 
Rajčata - mšice?, 2.5.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den, tak jsem to teď narychlo musel vše sklidit z venku neboť přišel pořádný fičák. Všiml jsem si že na rajčatech se mi mšice rozlezla, potvora zelená. Papriky jsou zatím dobré, krom toho ze jsem je prehnojil, protože jsem si spletl 5 a 10 l... celý příspěvek >
Rajčata - mšice?, 20.4.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den všem.  Prosím vás zkušené, myslel jsem že rajčata mají mšice odpuzovat, nebo ne? Přikládám dvě fotografie s pochybným rajcetem co jsem dnes objevil mezi asi sty rajčaty, hned vedle mám i papriky ale ty jsou zatím ok. Jedno rajče... celý příspěvek >
Rajčata pro rok 2020, 19.4.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den všem. Chtěl bych se zeptat jaká je správná varianta pro přesazení rajčat. Nebo zda z mých variant ani jedna. Zasadit po první lístky, nebo zasadit po první lístky a ty ustipnout. Nebo ustipnout první lístky a zasadit až po pravé... celý příspěvek >
Vysev paprik, 5.4.2020 Obsahuje fotku
Dobrý večer. Pane Vladimíre, jsem si vědom své chyby, kelímky byli požity o objemu cca 250 ml, bohužel po 300stém kelímku již jsem musel sáhnout po větších, bohužel zrovna blbá doba, techdy byly ještě zavřená zahradnictví a mě vola nenapadlo... celý příspěvek >
Vysev paprik, 29.3.2020
Dobrý den. Papriky jsou u okna a začínají být v lepším stavu. Bohužel moje jediné okno na jižní straně nesvítí na všechny. Rád bych jim prisvitil a mám možnost využít pár venkovních reflektorů cca 20W a 6000K denní bílá. Na fóru je spousty příspěvků... celý příspěvek >
Papriky 2020, 15.2.2020
Zdravím všechny. Rád bych ukázal můj první výsev paprik. Jižný strana u topení/okna. Použit převážně substrát pro výsev a množení a jeden sadbovač byla nějáká kokosová drť, či co. Koupeno na zkoušku. Teplota kolísavá od 16°C do 22°C. Doba... celý příspěvek >
Bílý povlak na zemině, 26.1.2020 Obsahuje fotku
Můžete mi někdo prosím poradit čím vznikl tento povlak/plíseň? Substrát nový. K výsevu a množení. Zálivka pouze zlehka a postřikovačem. Neprikryte folii. Květináč normálně dýchal. Děkuji za info.
Hydroponie, 15.1.2020
Díky za info. Vyhledával jsem zde hydroponii, ale našlo mi to pár odkazů na nectena témata bez odpovědi a bez informací.
Chilli paričky v zimě, 12.10.2019 Obsahuje fotku
Zdravím Vás. Můžete mi poradit co přesně s čili papričkama dělat? Situace je následující, zasaženy ve fóliáku a při prvních mrazících byli přesazeny do truhlíků a přemístěny do domu. Udělal jsem i test s paprikama, které jsem vyryl přesadil a... celý příspěvek >
Pěstování tykví a dýně Hokkaido, 14.8.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den. Konečně mi začli plodit patizony, Bohužel jsem je vysadil na poslední chvíli. Nyní se mi objevili na listech bílé fleky. Jedná se o padlí? Pokud ano, je na to nějáký Vámi vyzkoušený postřik? Nikdy jsem jej nepoužil, jak je... celý příspěvek >
Je tato chilli papricka uz zrala?, 6.8.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den. Mám stejný dotaz. Je moje čili paprička už zralá? Mělo by se alespoň podle označení na květináči jednat o papriku trinidad scorpion khaki. Ale když koukám na internet tak její tvar je takový "zeschlí" moje má pravidelný... celý příspěvek >
Rajčata 2019/2, 4.8.2019 Obsahuje fotku
43 Kg rajčat  taky tolik Kg možná sklidím, ale dýní . Já ty potvory mám zatím převážně zelené, a ty které dozráli měli špičky zhnilé, po objevení jsem ihned nasadil krystalon zdravé rajče i papriky... Chery rajčat jsem už pár... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika