Příspěvky uživatele - 253.103

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Palenka z vína, 14.1.2020
Tak ako nerád sa k tomu priznávam, ale mal som tú možnosť porovnávať víno a polovíno (u nás druhák) z toho istého hrozna, a druhák jednoznačne vyhral. A to asi ani nemám pražákov medzi predkami  Viacmenej osobne ale preferujem vypálenie na... celý příspěvek >
Jak získat ze žampionů sadbu, 14.1.2020 Obsahuje fotku
Dobrý deň. Rád by som otvoril túto tému a spýtal sa, či tu má niekto s množením alebo zakladaním sadby skúsenosti. Ono ani nie že by bol problém zakúpiť hotovú sadbu šampiňónov, ale posledné roky/desaťročie sa mi zdá, ostatne ako aj pri paradajkách a... celý příspěvek >
Palenka z vína, 9.1.2020
Dobrý deň. Je to vskutku zaujímavá myšlienka páliť víno na 1x, aj keď mne sa to osobne nikdy nepodarilo, ale myslím že niekde v taliansku alebo chorvátsku to tak robia. Destilát mal síce požadovanú silu, niekedy aj nad požadovanú silu, ale vždy tam... celý příspěvek >
Myrobalán versus špendlík a mirabelka, 9.1.2020
Vážení, ak ste si po prečátní tohoto vlákna mysleli že tejto problematike začínate chápať, tak vám odporučím prečítať si rozdelenie slivoní od inžiniera Bočka  Speciální pomologie slivoní
Slivky a mykorízne huby, 5.1.2020
Že by boli infikované predtým nie je síce vylúčené, ale je to vzhľadom na renomovaného dodávateľa nepravdepodobné. Tiež si nemyslím že by huby zo symbivitu pôsobili paraziticky, skôr je tu otázka či rozrastajúce sa mycélium neodoberalo živiny a vlahu... celý příspěvek >
Slivky a mykorízne huby, 21.12.2019 Obsahuje fotku
Dobrý deň, mám otázku, či máte niekto skúsenosti so slivkami inokulovanými mykoríznymi hubami. Tento rok som zasadil na jar 2x Toptaste a 1x Stanley, a zároveň som obdržal od známeho načatý balík mykoríznych húb, "že nech vyskúšam". Stromky som... celý příspěvek >
Je slivka Toptaste samoopelivá?, 19.5.2019
Slivky som vobec nestriekal. Teraz som pozeral a vidim, ze aj ten Topend+ co mal pomerne dost plodov...... uz velka vatsina plodov je poskodena alebo odpadla  - ma dierku, su drobne a hnednu (asi ta pilatka)... bojim sa, ze uroda opat nebude... celý příspěvek >
BIO ochrana revy, 17.5.2019
vlani vysiel novy ochranarsky kalendar pouzival som 1x AQ10 potom cca 3x: Prev-B2 + Vitisan AQ10 uz neverim, tusim sa uz ani nepredava, tak mi to povedal jeden predajca, vraj sa neosvedcil.... Ja som nevidel jeho prinos. teraz... celý příspěvek >
Galachad vadnutie trapiny, scvrkavanie bobuli, 17.5.2019
Pri Galahade by som neriskoval, menej strapcov znamena viac =  lepsia uroda a lepsi uzitok. 3strapce na vyhon by som urcite nenechaval, alebo ak nechat, tak cast z nich odstrihnut. Na niektorych mladych korenoch Galahadu uz teraz v polke maja... celý příspěvek >
Je slivka Toptaste samoopelivá?, 15.5.2019
Mam Toptaste, 3. rok mi kvitla, ale zatial ziaden plod. Tento rok mala dost kvetov. Tiez rozmyslam, ci mi nechyba VHODNY opelovac pre Toptaste. Z Toptaste mam 2 stromy. Dalej mam blizko pri Toptaste. 1x TopendPlus 3x Elena 2x... celý příspěvek >
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 15.5.2019
Belyj Kokl vlani i tento rok ma konecne dobru nasadu strapcov. Velmi velke bobule, vysoka sladkost,
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 15.5.2019
ja som tiez nastepil Galahad na velke mnozstvo korenov, lebo bol jasne najlepsi v predoslych rokoch.... a hned dalsi rok tak mohutne sklamal. Kazdy rok je iny. Alaldin nam trosku viac chuti, ma slabu prichut muskatu,... ale kto ma Galahad... celý příspěvek >
Broskvoň a nektarinka odolná více kadeřavosti?, 11.5.2019
To predosle poradie som pisal z pohladu odolnosti voci kuceravitosti. Z celkoveho pohladu jasne najlepsia u mna Jayhaven - chutou, spolohlivostou, odolnostou. Avalon sa zatial na Jayhaven nechytal, ale tento rok sa ukazuje aj dobra odolnost aj... celý příspěvek >
Moniliový úžeh peckovin 2019, 11.5.2019
Moj Bergeval ma cca 3roky - podpnik Adesoto. V zlej polohe, v svahu a pod vtacnicou. Zatial velmi slabo rastie (nepolievam, nehnojim). Teraz ma prvy rok kvet/plody. v 2. roku mu zaschol cely stredny vyhon - neviem ci to bolo moniliozou alebo cim.... celý příspěvek >
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 8.5.2019
Eszter v r.2018 bola super. S BIO postrekmi nebola chora, chut vyborna, prekvapivo aj dlho vydrzala vysiet na koreni bez straty kvality.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika