Příspěvky uživatele - 96.243

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
voda v bazénu, 7.7.2008
Dobrý den Všem, přečetla jsem si všechny dotazy a musím potvrdit to co mi radila Daniela hned na začátku.Opravdu to není žádná věda, základ je držet PH v rozmezí 7,0-7,4.Potom tabletu, já nepoužívám plovák, dávám jí rovnou do skimeru, ale to... celý příspěvek >
voda v bazénu, 22.6.2008
Milá Danielo, tak to netrvalo 24 hodin, ale 14 dní.A výsledek?Křišťálová voda, po zelené ani památka, vidím konečně modré dno!!!Jen doufám že se mi tenhle stav podaří udržet.Tak ještě jednou děkuji za Vaše rady.Jitka 1
ředkev, 14.6.2008
Dobrý den, nemáte někdo zkušenost s pěstováním bílé ředkve?Zkusila jsem jí letos vysít prvně, tak jsem zvědavá jaká bude úroda.Jitka
voda v bazénu, 14.6.2008
Dobrý den Danielo, tak pořád čistím podle Vaší rady a musím Vám dát za pravdu.Sice se to nevyčistilo za 24 hodin, asi té řasy bylo moc.Ale spěje to k lepšímu, myslím že za pár dní bude voda konečně čistá.Dnes nám najednou spadlo PH a voda byla ráno... celý příspěvek >
Choroba rajčat - zkroucené listy, 9.6.2008
Nevím to určitě, ale četla jsem že rajčata takto reagují na horko a nedostatek vzdušné vlhkosti.Zdravím Jitka
voda v bazénu, 9.6.2008
Takovou vodu bych si taky přála.Milá Danielo, ph je vpořádku, včera jsem dala chloršok, dnes po24 hodinách jsem dala vločkovač a nechala ještě asi 3 hodiny zapnutou filtraci.Teď po dalších 6ti hodinách, co je filtrace vypnutá, jsem koukala jak... celý příspěvek >
okurky, 8.6.2008
Dobrý den, chci se zeptat jestli je možné pěstovat salátové okurky venku na zahradě.Nebo musí být jen ve skleníku.Popřípadě jaké jsou pro toto pěstování vhodné a jestli není pozdě teď vysít.Děkuji Jitka
voda v bazénu, 8.6.2008
Moc děkuji, všechno udělám jak radíte a pak dám vědět jak to dopadlo.Ještě se zeptám jestli bazén přikrýt nebo nechat odkrytý.Koupili jsme asi před 14ti dny solární plachtu, protože se nám zdálo že se chlór z bazénu strašně rychle... celý příspěvek >
Rezavá voda, 7.6.2008
Flokulátor nebo flokulant je česky vločkovač.Vysráží nečistoty do vloček, které zachytí filtrace.Seženete ho všude kde prodávají bazénovou chemii.Jitka
voda v bazénu, 7.6.2008
Znovu děkuji za radu.To je pro mně úplná novinka.Takže myslíte že ta zásadní chyba kterou děláme je že tam naperem chloršok ,alg i vločkovač současně?Říkáte že se jejich funkce takhle vyruší?Pereme se s tímhle problémem už třetí sezonu.Ještě se... celý příspěvek >
nakládačky, 7.6.2008
Dobrý den, chtěla bych letos zkusit pěstovat okurky nakládačky na kari síti.Ale nevím jestli se okurky nějak zaštipují aby se rozvětvily?Děkuji Jitka
voda v bazénu, 7.6.2008
Děkuji za radu, ale ještě se zeptám jestli má po celuo tu dobu běžet filtrace.Jitka
voda v bazénu, 7.6.2008
Dobrý den, prosím o radu jak vyčistit a udržet čistou vodu v bazénu.Přesto že je ph i chlor v pořádku, zdá se mi že přípravky jako je flokulant, alg,tablety atd.vůbec nefungují.Vždy se nám podaří vodu o něco zlepšit, ale nikdy ne vyčistit.Pořád... celý příspěvek >
Převislé muškáty, 20.2.2008
Prosím o radu ohledně převislých muškátů. Koupila jsem si pěkné asi 20 cm dlouhé sazeničky a myslím si že by jim prospělo zastřihnout špičky, aby se rozkošatěly. Je to tak? Děkuji Jitka
pěstování milionbells, 20.2.2008
Děkuji Všem za rady při pěstování,pokusím se všechny tyhle zásady dodržet a potom dám vědět jestli se dařilo. Také bych si ráda koupila semínka, ale všude mají jen velkokvěté petůnky. Pěstování zdar Jitka
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika