Příspěvky uživatele - 96.243

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zaštipování borovice, 4.11.2007
Mám obyčejnou borovici vejmutovku, které jsem zaštipovala jen špičky mladých jarních výhonků. Za deset let vyrostla jen do 3 metrů. Od té doby zaštipuji jarní výhonky skoro celé a od té už neroste, jen houstne. Vypadá hezky. Přeji moc... celý příspěvek >
výsadba pod thůje, 3.11.2007
Prosím o radu co vysadit pod vzrostlé thůje. Vystříhala jsem prořídlý spodní obrost asi do výšky jednoho metru. Místo které potřebuji osázet je tedy v úplném stínu, mírně svažitý terén asi 2x3metry velký plac. Chtěla bych něco jako skalku z... celý příspěvek >
Sadové růže, 18.10.2007
Koupila jsem si sadovou růži Westerland (výška 1,5-2m). Nevíte někdo jak se tyto růže pěstují? Jestli se může vyvazovat k opoře jako pnoucí, nebo je lepší ji nechat růst volně? Prosím poraďte. Děkuji Jitka
Waigelie, 10.10.2007
Vaigelie se stříhá hned po odkvětu, počkala bych se střihem až na příští rok. Jitka
Pnoucí růže New Dawn, 10.10.2007
Dobrý den, nemáte někdo zkušenosti s pěstováním pnoucí růže New Dawn? Zajímalo by mně jestli je náchylná na nějaké choroby, jak se stříhá, jestli voní atd. Děkuji Jitka
milionbels, 11.8.2007
Píšete že se milionsbells dají řízkovat na jaře i na podzim. Jak rostlinky uchovat přes zimu? Děkuji Jitka
Bílý povlak na clematisu, 25.7.2007
Je to padlí, které postihuje okurky, angrešt, rajčata, růže a plamínky. Stříkám preventivně nebo jen při výskytu Biotonem. Jitka
Keř na sluneční úpal, 21.7.2007
Já jsem zasadila na jižní svah půdopokryvnou růži a vyloženě se jí ten úpal líbí. Jitka
pěstování milionbells, 15.7.2007
Dobrý den, mám 3 závěsné květníky s milionbells, ale nemám tak dlouhé převisy jak všude slibují. Hnojím 2-3krát v týdnu kristalonem plod a květ. Nemáte někdo zkušenost s pěstováním? Děkuji Jitka
mšice, 15.7.2007
Dobrý den, mám úplně obalený milionbells mšicí. Zkoušela jsem přípravek Zolone a Sumithion, ale mšice jsou stále. Máte někdo zkušenost s jiným přípravkem, třeba s biologickým Booanem? Děkuji za radu. Jitka
Řasa v bazénu, 26.6.2007
Dobrý den, mám problém s úpravou vody v bazénu (prům.4,6m). Deně měřím hodnoty ph a chloru, všechno ok, přesto je nemožné vodu udržet čistou (je zelená že není vidět dno). Používám chemii z mounfieldu, i když zvýším hodnotu chloru šokem třeba až na... celý příspěvek >
Roubování šeříku, 4.6.2007
děkuji za odpověď, měla jsem na mysli šeřík na šeřík. Mám obyčejný, chtěla bych ho naroubovat plnokvětým. Kdy je tedy vhodná doba a jakým způsobem nachystat rouby. Děkuji Jitka
Roubování šeříku, 4.6.2007
Dobrý den, nevíte někdo jak a kdy se roubuje šeřík? Nemám s tím vůbec žádné zkušenosti. Děkuji Jitka
Clematis, 16.5.2007
Clematis (plamének) se stříhá na výšku asi 30 cm nad zemí,ale jen ty druhy které kvetou pozdě v létě-červenec,srpen.Ty které kvetou dřív se nestříhají,jen se odstraní poničené konce po zimě,nebo se může po nějakém roce zmladit zkrácením asi tak... celý příspěvek >
Brambořík - kdy přesadit?, 15.5.2007
Bramboříkům omezím po odkvětu zálivku,podle počasí je v dubnu až květnu dám na zahradu do stínu.Na konci srpna je přesadím do nové země(vrchní polovina hlízy musí zůstat nad hlínou),přenesu domů(na parapet severního okna)a začnu se zálivkou a po... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika