Příspěvky uživatele - 9.162

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Schnou větve a listy, 27.6.2023
Divam se, ty letorosty potrebuji zkratit tak jako tak. Leti uz zbytecne vzhuru.
Popínavá rostlina nad plaňkový plot, 6.8.2020
Hezký den všem, na chalupě mám plaňkový plot souběžně se silnicí. Kvůli stále zvětšujícímu se pohybu bych rád \"zvýšil\" plot abychom se odstínili od pohledu kolemjdoucích. Rád bych tedy nad tímto plaňkovým plotem nějakou popínavku, která nemusí... celý příspěvek >
Pahylek po kosterni vetvi, 13.5.2019 Obsahuje fotku
Jeste pripojim pohled z druhe strany stromu.
Pahylek po kosterni vetvi, 13.5.2019 Obsahuje fotku
Prosim, zkuste poradit, jak riznout pahylek po kosterni vetvi. Vetev zaschla pred cca tri ctvrte rokem. Jde mi o to, kudy vest rez - je to na muj vkus moc blizko kmenu a dalsim kosternim vetvim. Pak, cim osetrit - pocitam se stromovym... celý příspěvek >
Čím obarvit betonové výrobky, 8.6.2018
Na bílo je asi nejlepší rada pana Vysloužila, pokud byste však chtěla i jiné barvy, dejte si do vyhledávače "pigmentové barvy do betonu". Najdete jich velkou barevnou škálu. Ať se dílo podaří
Jak se zbavit kuny?, 16.5.2018
Humálně je vezmu na výlet a pak je tam celkem macešsky zapomenu.
Jak se zbavit kuny?, 16.5.2018
Což o to, "očůrávat" chalupu bych ještě snesl, ale chodit na záchod do podkroví kde mi likviduje izolaci už asi nezvládnu :) Teď ale vážně. S kunou bojuji taky a jediný způsob je znemožnit jí přístup. U naší staré chalupy je to ovšem nereálné. Už... celý příspěvek >
Starší meruňka s prasklým kmenem, 11.4.2018
Dobry den, prostrihat a prasklinu v kmeni zbavit mrtve kury a dreva, osetrit bud steparskym voskem nebo latexem a po zaschnuti pretrit vodou reditelnou bilou barvou. pokud budete prasklinu sledovat, aby pokud mozno byla neustale zakryta barvou... celý příspěvek >
Ptačí zob - starší, vyroste znovu?, 15.3.2018
K tématu to je a to celkem dost :) Myslíte, že Vám odumírá z důvodu nějaké choroby nebo stářím? Taky jsem přemýšlel, jaká je reálná životnost keře. Chápu, že dosazování do živého plotu bude asi dost problematické. Držím palce aby se Vám vzpamatoval.... celý příspěvek >
Kroucení listů u rajčat - proč?, 12.6.2017
A co takhle granule proti slimákům. Ty by to být nemohly? Poprvé jsem to viděl u slunečnic, ke kterým jsem hnůj ani herbicidy nedával. Ale dost obsypal granulkami proti slimákům. Nevím již zda to byl kontaktní (Vaniš) nebo požerový... celý příspěvek >
Lipnická švestka, 30.9.2016
Zdravím -mám dva stromky vysazené na podzim 2014 -letos na jednom 10ks na druhém 5ks plodů (stromky cca 1,8m). Plody střední velikosti, ale to je asi u tak mladých stromů je normální, ale pocitově opravdu velice sladké - na tom se jednoznačně shodli... celý příspěvek >
Scvrkávání bobulí, 10.8.2016
Žádná rada?
Scvrkávání bobulí, 8.8.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den. Mám to podobné, odrůda Ajvaz, obevilo se to i na Primu. Bobule začnou fialovět a chřadnou. Bez nějakého plísňového povlaku. Co by to mohlo být, děkuji Petr
Jak správně zaběhnout nový křovinořez, 17.10.2015
chcete nám tvrdit že používáte lehký maloobjemový (protože profi má min.50ccm tj.10kilo)  křoviňák stylem plyn maxmin a vydrží sedm let nasazení v lese bez údržby jo? tak bych prosil značku a model začnu s nima podnikat
Jak správně zaběhnout nový křovinořez, 3.10.2015
všechny roztočené součásti mají určitou setrvačnost a změna rychostí je namáhání zejména spojky a převodů - nic neušetříte jenom potěšíte servisáka
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika