Příspěvky uživatele - 206.230

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Broskve 2023, 8.8.2023
Za mne jen malé "Chlubítko" - Fairhaven
Broskve 2022, 26.7.2022
Dobrý den, prosím o radu zkušenějších sadařů u dvou problémů.  1. Jak odradit vosy, kterým stejně jako mně chutnají broskve (Redhaven) - pověsil jsem na stromek plechovku s trochou piva, ale i tak ztratím 10-15% úrody z důvodu nakousnutí,... celý příspěvek >
Jakou sekacku vybrat, 5.6.2019
Koupil jsem před měsícem AKU sekačku na mých cca 250m roviny.(nebudu dělat reklamu, takže značku nepíšu). Proti kabelové se to nedá srovnávat - naprostý komfort (bez kabelu, výdrž na celou plochu, žena spokojená,...).  Má doporučení:... celý příspěvek >
Broskvoně - každoroční ztráty, 31.5.2019
Dobrý den, prosím zdejší znalce o radu. U letos zasazené broskve RH vidím, jak se některé listy "zavírají", resp. přibližují okraje po délce k sobě. není vidět, že by to způsobovala nějaká potvora (občas je vidět mravenec, ale jen jednotlivec).... celý příspěvek >
Broskvoně - každoroční ztráty, 26.4.2019
Díky moc, zastřihnu hned a zatřu balzámem. Ještě dotaz - kolik vody a jak často? Názory se různí na množství i frekvenci. Petr
Broskvoně - každoroční ztráty, 26.4.2019 Obsahuje fotku
Díky za názor. Skutečně je možné, že jsem to s péčí a hnojením přehnal. Stromek byl již zastřižen při koupi. Co teď s tím? Mám odhrábnout ptohnojenou zeminu a nasypat čistou hlinito-písčitou? Každá rada drahá. Díky Petr
Broskvoně - každoroční ztráty, 26.4.2019 Obsahuje fotku
Omlouvám se, jsem-li ve špatném fóru, ale domnívám se že mám podobné symptomy. Koncem března jsem pořídil Redhavenku v nádobě. Po zasazení (s balem) v dubnu měla pár květů, listy vypučely a teď sleduju jak v nevyšším patře mi listy odumírají. Neřekl... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika