Příspěvky uživatele - 135.151

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pokus s bramborami, 15.1.2020
Zatím mně nic z těch vysetých neklíčí. Chci se zeptat jak je asi dlouhá doba potřebná pro klíčení a jaká je bejvhodnější teplota.
Doporučte odrůdu ořešáku, 24.10.2019
Mám dojem, že ořešáky se roubují na semenáčky ořechů. Všichni víme, jak to je když si zasadíme ořech vyrostlý ze semen. Čekáme patnáct let a teprve potom zjistíme, že je to na vykácení. Myslím si, že podnož u roubovaných ořechů má také vliv na růst... celý příspěvek >
Rajčata pro rok 2020, 21.10.2019 Obsahuje fotku
Pařeniště na zahradě za domem je výborná věc, možná dnes trochu podceňovaná. Řekl bych, že když je dobře obsluhované, tak jsou v něm lepší tepelné podmínky než v těch budkách z polykarbonátu, kterým se říká skleník. Jiné je to, když máte pařeniště... celý příspěvek >
Nedostatek vápníku rajčata papriky - prevence, 13.10.2019
Z toho všeho co píšete, vyplývá, že je všechno v pořádku.Tak se toho držte Jen místo Wuxalem stříkejte levnějším ledkem.             Vladimír
Nedostatek vápníku rajčata papriky - prevence, 13.10.2019
To, že máte na rajčatech a papfrikách suchou hnilobu vůbec nemusí znamenat, že ve Vaší půdě je nedostatek vápníku. V ždy je třeba počítat s tím, že se jedná o relativní nedostatek vápníku, tj. vápník, který je schopna rostlina přijmout svými kořeny.... celý příspěvek >
Akumulace tepla v pařeništi, 13.10.2019 Obsahuje fotku
Tak dnes dopoledne jsem zateplil celý vrchní rám polystyrenem a také jsem si ověřil rozměry na které mně bude stolař řezat ty polykarbonáty (viz. foto). Zítra bych chtěl navozit dovnitř trochu kompostu, hodím tam také nějaký popel a trochu... celý příspěvek >
Nedostatek vápníku rajčata papriky - prevence, 13.10.2019
Já používám při podzimním rytí popel ze dřeva- až 35 % Ca dle dostupných údajů. Letos jsem dal ještě dva postřoky Wuxalem (ten mně odhadem vydrží tak na deset let). Rajčata mám extrémně náchylná na hnilobu květního konce (velké bifteky a srdce a... celý příspěvek >
Jak vypudit krtka, 12.10.2019
Ale pokud jsem viděl v televizi, tak přemnožení hrabošů nemělo nic společného s krtky. Jinak hraboš. myš i hryzec si umí vytvořit svoje nory a nepotřebuje pátrat po norách krtků. Já když vidím kopeček od krtka, tak tam obvykle vůbec žádnou díru... celý příspěvek >
Jak vypudit krtka, 12.10.2019
Štěpánko, opravdu si myslíte, že kdyby tam ti krtci neudělali své nory, tak byste neměla na zahradě ty myší, hraboše a možná i hryzce?            Vladimír
Jak vypudit krtka, 11.10.2019
Jen by mne zajímalo, čím vám ten krtek- škůdce vadí, že pro jeho likvidaci věnujete tolik času a peněz. Žere vám zeleninu nebo okusuje stromy nebo jste jen alergičtí na ty kopečky v pečlivě udržovaném trávníku? Pokud je to jen to poslední, doporučil... celý příspěvek >
Rajčata pro rok 2020, 30.9.2019
Už koncem srpna jsem zahájil přípravu na příští sezónu. Ještě než jsem začal postupně likvidovat jednotlivé rostliny, tak jsem si odebral nějaké zálistky hybridních odrůd, u kterých nemám již semena a zasadil jsem je, Teď mám na balkóně v kelímcích... celý příspěvek >
Zelené hnojení, 24.9.2019
Na cizím webu jsem četl chválu na inkarnát (jetel nachový) právě pro rajčata. Ale je třeba ho vysít v polovině srpna. Dlouho jsem se snažil jeho semena sehnat, byl s tím problém. Dnes už se snad dají koupit i v některých obchodech (přes internet... celý příspěvek >
Zelené hnojení, 24.9.2019
Jen žasnu, kolik lidí tady mluví o listovce jako o kompostu. Pochopitelně vznik ani použití není totožné. Víc k tomu nemám co dodat.            Vladimír
Zelené hnojení, 23.9.2019
Ze samotného listí vznikne listovka, ale ne kompost.            Vladimiír
Rajčata 2019/2, 21.9.2019
Sezóna rajčat u mne skončila.            Vladimír
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika