Příspěvky uživatele - 234.89

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stále plodící maliny, 23.4.2022
Aké odrody remonantných červenoplodých malín sa predávali v Československu v osemdesiatych rokoch? Sadil som ich asi v roku 1985 alebo 1986, názov odrody som si nepoznačil.
Velkopavlovická, 12.6.2020
Nezmrzli vám tento rok plody na Velkopavlovickej?  F
Šípkovica ako ma to, 22.2.2020
10kg šípok,50litrov vlažnej vody,1 bal. kyseliny citronovej,10kg cukru,1 bal živnej soli,1bal vinnych kvasníc.postup: do vody dáme kyselinu citrónovú, pridáme cukor, rozmiešame,pridáme živnú soľ,šípky a kvasnice.Po vykvaseni postup opakujeme z tými... celý příspěvek >
Máte někdo zkušenost s odrůdou Ligol?, 10.11.2019
LIGOL (Linda x Golden Delicious) - poľská zimná odroda mimoriadne atraktívneho výzoru. Na fotkách je mladý vretenovitý zákrpok na M26 a plody z jeho tohtoročnej úrody. Ligol nepatrí medzi rezistenty, ale chrastavitosťou ani múčnatkou u mňa netrpí.... celý příspěvek >
Nektarinka, 27.8.2019
234.112: Nektarinka SRG dostala koncom febr.Kuprikol a začiatkom mar. Sulku (tieto 2 postreky dostali bez výnimky všetky stromy v záhrade). Potom nasledoval postrek Prolectus-om tesne po vyrašení (pred kvitnutím) a to bolo všetko. Nedával som ani... celý příspěvek >
Postřik proti mrazu, 13.4.2019
"...nebýva na každom vŕšku hostinec...". Očakávať, že teplotne neskutočne priaznivé počasie z r.2018 sa bude opakovať každoročne, by bolo naivné. Isteže je príjemné mať bohatú úrodu vlastných marhúľ či broskýň, ale v živote sú aj príjemnejšie - a... celý příspěvek >
Postřik proti mrazu, 13.4.2019
Champion je neúčinný, rovnako ako aplikácia bóru. To čo funguje, je rosenie jemnými kvapôčkami vody, zatepľovanie horením parafínových sviecí a stláčanie teplejšieho vzduchu nadol preletmi helikoptéry. Keďže rosiaci zavlažovací systém asi nemáte a... celý příspěvek >
Najkrajšie jablko roka 2018 na Slovensku, 4.4.2019
Karelka: Mohli by Ste bližšie vysvetliť čo konkrétne myslíte pod pojmom "namoří"? Naozaj by ma to zaujímalo... Píšete o veciach o ktorých pravdepodobne nemáte ani šajnu. Dovolím si napísať pár viet, hádam mám na to trochu nárok, keďže súťaž ktorá je... celý příspěvek >
Podnož Rakoniewická, 27.8.2018
Ktorá z týchto dvoch podnoží rastie bujnejšie? Omyl... správne malo byť : Na ktorej z týchto dvoch podnoží rastú naštepené broskyne bujnejšie.
Podnož Rakoniewická, 27.8.2018
Dobrý deň Jiří 1968, máte skúsenosti s broskyňami naštepenými na podnožách Montclar a Mandžuská? Hodia sa tieto podnože aj do ťažkých ílovitých pôd? Rastú broskyne na týchto podnožách bujne? Ktorá z týchto dvoch podnoží rastie bujnejšie?
Kumoi, 25.8.2018
Kumoi - zdá sa že extrémne teplé počasie tejto ázijskej hruške išlo k duhu. Úroda dvoch debničiek zo štíhleho, 3metre vysokého štvrťkmienka je slušná. Na foto 1-10 sú hrušky ešte na strome, na foto 11-15 po obratí. IH
Italské odrůdy meruněk, 10.6.2018
Ostatně mnoho, možná většina tzv. českých a slovenských odrůd nebyla vyšlechtěna u nás, nýbrž v Americe a českoslovenští šlechtitelé provedli pouze selekci. Ktoré odrody sú to? Ja viem zatiaľ len o Leskore.      Michal
Jazierko na jar, ako začať?, 2.1.2018
Zdravim jazierkarov. Jar 2017 som si založil malé miny jazierko cca 2000l ktoré som ešte na jeseň stihol prekopať na 12000l. Za ten čas som na miny jazierku skúšal rôznu chémiu, časom som zakúpil filter keďže voda bola už úplne nepriezračná.Filter mi... celý příspěvek >
Staré a zapomenuté odrůdy meruněk, 13.11.2017
Bunny: Pán Ján Maizel je z Brodna pri Žiline. Jeho pomologická zbierka starých odrôd je jednou z najväčších súkromných v Európe. Určite muž ktorý si zaslúži úctu a pozornosť. Celebrita v tom najlepšom zmysle tohto slova, sprofanovaného nehodnými... celý příspěvek >
Vlastní zelenina vs koupená - poměr cena: chuť, 13.11.2017
Viktor: Nie, jablkové víno nerobíme. Víno robíme z hrozna 😉. Okrem toho ešte slivovicu, hruškovicu, jablkovicu, marhuľovicu a z višní okrem višňovice aj griotku. Nestačí? Chceli by sme ale gro aktivít presunúť do výroby trvanlivých muštov a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika