Příspěvky uživatele - 190.207

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sekačka nezhasíná, 12.1.2022
Zkratovací kabel někde po cestě přerušen třeba, co je to za motor?
Husqvarna 560 chcípe na volnoběh, 19.10.2021
Zdravím, stále řeším problém s moji H560 a to nízké otáčky na volnoběh, což vede ke chcípání motoru a to v podstatě okamžitě. Pila jinak řeže dobře i startuje. Jen je potřeba nepoštět úplně plyn. Poradí někdo co s tím? Soft má nově přehraný a pořád... celý příspěvek >
Hecht 950 za tepla nestartuje, 5.10.2021
Nejspís nemá teplá dostatečnou kompresi, proto nejde nastartovat.
Husqvarna 560 chcípe na volnoběh, 5.7.2021
Zdravím, po výměně značně jetých gufer začala pila H560 chcípat na volnoběh.Při pustění plynu okamžitě chcípne.Srovná se to za čas samo nebo budu muset na diagnostiku? Díky za odpověď. VM
Záměna zapalování Dolmar PS-5000 za PS-5105, 4.4.2019
Jasný, chápu. Mám tu ještě jeden rotor(větrák, alternátor) z 5105 ale má střižený klínek. Šlo by pomocí "laborování" s pozicí na hřídeli tento rotor nastavit tak, aby 5000 fungovala se zapalováním z 5105? Resp. najdu správnou polohu jak? Díky Jan
Záměna zapalování Dolmar PS-5000 za PS-5105, 3.4.2019
Tak to díky za info. Nakonec je tomu tak jak jsem myslel.. Ještě bych se zeptal, v který okamžik vytvoří zapalování jiskru na svíčce? Když je S magnet na jednom jádru cívky a J magnet na tom druhým jádru? Řekněme v pozici kdy jsou magnety nejvíce... celý příspěvek >
Záměna zapalování Dolmar PS-5000 za PS-5105, 3.4.2019
Jinak samozřejmě vím, že předstih nelze nastavit. Jen bych ho potřeboval zkontrolovat. Jan
Záměna zapalování Dolmar PS-5000 za PS-5105, 3.4.2019
Zdravím. Mám pilu Dolmar PS-5000. Odešlo zapalování. Sehnal jsem starší z PS-5105. Pila ale nechce naskočit. Svíčka jiskru hází a je i mokrá od čerstvé směsi. Komprese je perfektní. Pila při startování sem tam škytne, střelí do výfuku a kopne ale... celý příspěvek >
Husqvarna 137 a husqvarna 435, 24.3.2019
Zdravím, tak rozhodně 137. Má kovový spodek motoru resp. uložení ložisek klikové hřídele v kovu. Kdežto 435 má spodní polovinu uložení ložisek a celý spodek z plastu. Předvýplach se mi nelíbí z důvodu složitějšího ovládání karburátoru a celkově nižší... celý příspěvek >
Jonsered záměna spojky, 24.3.2019
Zdravím, co se Vám stalo se spojkou? Většinou stačí jen vyměnit pružinky.
Pomoc s křovinořezem, 20.6.2017
Co takhle to provrtat skrz a dat to na šroub? Již se nám to tak osvědčilo..
HQ136 karburátor, 22.2.2017
Pokud pila má dostatečnou kompresi, tak bych to ještě na novou neviděl. U této pily bývá problém v tom, že praská pulzní hadička mezi valcem a karburátorem a tak dochází k sání falešného vzduchu a naopak k vytlačování paliva z klik. skříně. Také... celý příspěvek >
HQ136 karburátor, 11.2.2017
Vyřešeno?
Odmagnetovaný magnet v alternátoru, 28.1.2017
No tak nic. Pán, co se zabývá remagnetizací u veteránů apod říkal, že jak došlo k přehřátí magnetu, změní strukturu a už je nelze opět zmagnetizovat.. Vyndat magnety a dát tam z jinýho rotoru by asi nešlo, že? MV
HQ136 karburátor, 27.1.2017
Zdravím, do otvoru by měla přijít nejdřív pružinka, na ni ten váleček s těsnícím kroužkem směrem k pružince, pokud se tedy nemýlím. Myslím, že plní funkci jako akcelerační pumpička. Nažene více benzínu při prudkém stisku plynu. Nějaké vraky karbů... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika