Příspěvky uživatele - 248.37

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak bojovat s (nejspíš) plísní?, 29.12.2019
ps - o tom, že se používá i postřik preparáty na bázi oleje jsem slyšela, ale s těmi zkušenost nemám.    L.
Jak bojovat s (nejspíš) plísní?, 29.12.2019
Ten líh funguje a obvykle ho má každý doma. Použila jsem to kdysi, když jsem ještě kaktusy pěstovala, také na vlnatku. Při potření nebo postřiku to červce spálí. Jen se kaktus do oschnutí má nechat v teplé místnosti, do chladna až suchý. Tyčinky... celý příspěvek >
Jak bojovat s (nejspíš) plísní?, 28.12.2019
Na kořenech být nemusí... Zatím bych to jen potřela (nebo postříkala rozprašovačem) tím lihem (z drogerie nebo lékárny), mohlo by to stačit, proč zbytečně kupovat chemii. Dřív to tak kaktusáři dělali a fungovalo to.    Lída
Jak bojovat s (nejspíš) plísní?, 28.12.2019
Kuky má pravdu. Zkuste ho setřít štětečkem namočeným v lihu.   Lída
Skvrny na bramborách, 27.12.2019
Tipla bych to na plíseň bramborovou.           Lída
Proč jen na zakrské podnoži?, 23.12.2019
Na M7 klidně vypěstujete čtvrtkmen i polokmen, což už je dost vysoký strom. Ona podnož ovlivňuje i nástup stromu do plodnosti. Na vysokokmenu byste si počkala na úrodu hodně dlouho... Zřejmě se prodejci v nabídce řídí poptávkou. Osobně mám tyhle... celý příspěvek >
Sklep a ideální vlhkost?, 17.12.2019
Do auta doporučují na pohlcování vlhkosti kočkolit, třeba by bedýnka s ním zabrala i v tomhle případě . Ale plíseň pod víčky je chyba zavařování, ne vlhkosti vzduchu (ten se do dobře uzavřené sklenice přece nedostane). Bývalý kolega měl sklípek s... celý příspěvek >
Živý plot - hnědnutí tisů, 11.12.2019
Přidám malou připomínku "mimo mísu" - nedovedu si dost dobře představit, jak budete ty tisy před textilií stříhat - máte je tak blízko u textilky, že se mezi ně a textilii s nůžkami nedostanete. U těch gabionů to lze sestřihnout aspoň zpoza plotu v... celý příspěvek >
Strom s plody bez nutnosti česání, 28.2.2019
Máte v tom trochu rozpor. Chcete, aby plody opadávaly na zem, ale ne na auto, které tam postavíte... Tak buď strom k otrhání, nebo auto stavět dočasně jinam... Ale je fakt, že ani přezrálá hruška rozprsknutá na autě není zrovna to pravé . Osobně... celý příspěvek >
Jake vhodne rajce do skleniku (odolne proti zloutnuti listu), 26.2.2019
Vloni jsem vyzkoušela do skleníku rajče Sonet F1, byly ještě v listopadu, velká spokojenost, bez postřiků, výborné a velká násada, letos dávám opět, Alena
Borovice kleč MOPS rezavé jehličí, jak pomoci?, 26.2.2019
Mohou být ulité i uschlé. Jestli jsou pod stříškou (truhlík je na nějaké podlaze) a byly zalévané jen během léta, je spíš možnost, že měly vláhy málo. Pokud jsou pod širým nebem a truhlík nemá odtok ani pořádnou drenáž, mohou být ulité (v zimě... celý příspěvek >
Kdy dát ven jarní truhlíky?, 25.2.2019
Ten pryskyřník ještě dloooouho ne - vždyť má stonky samou vodu, ten by mrazík nesnesl. Osobně jarní truhlíky nedělám, mám v nich přes léto klasicky muškáty, které mi přezimují. Ty macešky slabší mrazíky snesou, hyacinty také, ale i tak je brzo -... celý příspěvek >
Rybíz a rez na listech, 25.2.2019
A je to opravdu rez? Oranžové, jakoby plstnaté skvrny zespodu listů, které později hnědnou? Nemáte to spíš antraknózu? Zasychání listů od okrajů a předčasný opad? Zkuste použít Dithane, podle agromanuálu by měl zabrat na oboje.  ... celý příspěvek >
Borovice kleč MOPS rezavé jehličí, jak pomoci?, 25.2.2019
A máte je pod střechou nebo pod širým nebem? Ony totiž stálezelené rostliny (tedy i jehličnany) potřebují vláhu i zimě. A i volně na zahradě potřebují před zámrzem pořádně prolít.           Lída
Rybíz a rez na listech, 25.2.2019
A nemáte v okolí borovici vejmutovku? Pokud ano, tak je nejjednodušší ji zlikvidovat. Jinak protihoubové přípravky od jara po 14ti dnech prakticky po celý rok (pozor na ochranné lhúty)...   Lída
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika