Kdy dát ven jarní truhlíky?



host - 248.37 (?)
25.2.2019 23:37

Ten pryskyřník ještě dloooouho ne - vždyť má stonky samou vodu, ten by mrazík nesnesl. Osobně jarní truhlíky nedělám, mám v nich přes léto klasicky muškáty, které mi přezimují.

Ty macešky slabší mrazíky snesou, hyacinty také, ale i tak je brzo - teprve končí únor, zem je ještě zmrzlá, počkala bych tak 14 dní.      Lída

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 239.140 (?), 25.2.2019 20:44, zobrazeno: 2286x

Dobrý den, mohu už osadit jarní truhlíky a dát je ven na parapet? Nebo je ještě moc brzy? Už se nemohu dočkat jara. :D Předpověď počasí na 15 dní u nás ukazuje 1-12 stupňů. Plánuji macešky, asi hyacinty a pryskyřník asijský. Zrovna tento týden začaly u nás tržnice prodávat jarní rostliny, ale na noc je ještě přikrývají bílou folií. Jaké rostliny plánujete do truhlíků na jaro vy? Díky za odpovědi. 

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 248.37 (?), 25.2.2019 23:37

Ten pryskyřník ještě dloooouho ne - vždyť má stonky samou vodu, ten by mrazík nesnesl. Osobně jarní truhlíky nedělám, mám v nich přes léto klasicky muškáty, které mi přezimují.

Ty macešky slabší mrazíky snesou, hyacinty také, ale i tak je brzo - teprve končí únor, zem je ještě zmrzlá, počkala bych tak 14 dní.      Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů10:55
Nářadí pro průklest vysokých stromů9:50
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika