Příspěvky uživatele - 84.69

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Květináč do kamenného žlabu, 23.2.2022
ted jsem kouknul na net a oni ty varice stale prodavaji v EVĚ ho maji za 140 kc
Květináč do kamenného žlabu, 23.2.2022
osobne bych zkusil uriznout velkou pet lahev co je na kojeneckou vodu nebo sirup ma 5 L dat ji do zlabu a nalit varici vodu problem je voda hned zchladne resenim by byl ponorny el. varic kdyby se voda varila tak se ta pet lehev vytvaruje podle... celý příspěvek >
Prokluzuje spojka u Vari, je tam olej, 9.8.2021
nahoru se muze dostat rostrikem otocte prevodovku spodkem nahoru a treba se to ukaze nebo porovnejte kapky oleju z motoru a z prevodovky 
Prokluzuje spojka u Vari, je tam olej, 9.8.2021
odkud vam nikdo takhle nerekne bud poznate rozdil motoroveho oleje od prevodoveho a nebo kdyz to umejete tak uvidite kde prosakuje 
Olovo zo strelby vzduchovkov, 28.7.2021
urcite bych nemel obavy z olova delali se i olovene trubky na vodu ale mel bych obavy ze strelby z vaseho dotazu mam dojem ze se nejedna jen o par broku ale o castejsi strelbu tomu by jste mel zabranit nez se stane nejaky uraz 
Ake cerpadlo na zahradu bez elektriny, 2.6.2021
zasobnikovou nadrz na vyvysenem miste a vetrne cerpadlo na zpusob americkych farem 
Jak zacelit ranu na kmenu dole, 26.5.2021
samozrejmne ocistit od mrtveho dreva necistot a odchlipujici kury ne do ziveho je moznost jeste umyt roztokem hypermanganu 
Jak zacelit ranu na kmenu dole, 26.5.2021
na tohle se prodava lack balsam pokud vas neodradi cena ja jsem mel kdysi takto poskozenou merunku a stary zahradnik mi poradil udelat zabal z kravskeho lejna a jilu a ono se to casem hezky zacelilo 
Kdy dát do země brambory?, 8.5.2021
zatim tam jsou tak jak jsem je tam dal ja jsem je dal drive protoze se udelalo teplo a mel jsem pred operaci jinak bych je daval az ted ale snad uz bude teplo a vylezou narasene nebyly a jsem z polabi vcera jsem koukal na roudnicku a take je jeste... celý příspěvek >
Kdy dát do země brambory?, 7.5.2021
sazel jsem brambory v polovine dubna a zatim se vteto zime neprobudily hrozi nejake nebezpeci ze nevzejdou vubec nebo budou jen opozdene?
Píst, válec, přidření, zadření, 14.4.2021
proc jste sundaval vyfuk kdyz neco funguje tak to prece nebudu rozebiratr pila se zabiha tak pistni krouzky vyhlazuji cestu 
Ošetření žacího ústrojí proti korozi, 13.3.2021
ze to omlati i pozinkovani to si myslite nebo to mate z vlastni zkusenosti? ja mam z vlastni zkusenosti tu barvu na silnice po 5 letech se ani najednom miste neukazal plech sekacku uz nemam ale kdybych si poridil jinou tak ji zase pouziju a v... celý příspěvek >
Ošetření žacího ústrojí proti korozi, 12.3.2021
nejlepsi by bylo opiskovat a pokud by jste sehnal nekoho u silnic tak trochu barvy na znaceni silnic nebo nechat zarove pozinkovat pripadne nastrikat metalizaci hlinikem
Nevrací se brzda u vozíku Vari Global, 16.2.2021
na co schema sundam kolo vytocim stredovy sroub a stahnu naboj vzdyt je to jednoduchy jako hrábě 
Merac tlaku - komprese, 30.1.2021
proc by nemel byt spokojeny s tim co objednal rozsah ma do 20 bar. takze je to vyhovujici navic ma ruzne adaptery na ruzne zavity svicek  dobra komprese je 12-15 bar. merí se teply motor ne rozpaleny nic se nedemontuje jen se vynda svicka a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika