Příspěvky uživatele - 39.19

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Roubování, 5.11.2021
Moc děkuji, to jste potěšil..
Roubování, 4.11.2021
Dobrý den, chci se zeptat zda lze přeroubovat jednu větev jabloně Šampion na podnoži MM106, stáří asi 13 let, odrůdou Spartan? Moc se nevyznám v bujnosti růstu. Obě odrůdy jsou u mně chuťově velmi oblíbené, ale když bych měla 2 stromy, tak by se... celý příspěvek >
Jaká hrušen do mrazové kotliny, 14.10.2021
Dobrý den, pročetla jsem tu spoustu vláken o oblíbených hrušních, ale potřebovala bych poradit ohledně mrazové kotliny a také bojuji docela s místem. Můžu mít tak rozestupy stromů 3-4m. Většinou kupuji čtvrtkmeny. JIž mám Dicolor a Bohemicu, ale... celý příspěvek >
Nemoc jahod, 12.6.2021
Jahody na jaře krásně nasadí a jak začnou tak časem se plody zmenší, jsou bez šťávy a chuti. postupně uvnitř trsu zasychají listy a je po jahodě.Poraďte co se s tím dá dělat.
Višeň napadená houbou, 22.2.2021 Obsahuje fotku
Dobrý den, chtěla bych vás poprosit o radu. Na zahradě mám 30ti letou višeň a za poslední rok její větve napadla nějaká houba (vypadá podobně jako choroš - přikládám fotky). "Vyžírá" větve až na dřevo. Mám strach, aby mi kvůli ní neodešel celý... celý příspěvek >
Proč ořech vlašský při dozrávání obal zčerná?, 20.9.2020
Ano, jižně od Brna máme letos po ořechach!
Oranžové skvrny na kmenu habru, 20.9.2020
Nectria cinnabarina?
Fíkovník - nedozrávají plody, 10.9.2020
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli lze udělat nějaké opatření aby plody na fíkovníku dozrály. Fíkovník máme už 4 roky venku. Je to už pěkný keřík. Každý rok nasadí spoustu plodů, ale nikdy ještě nedozrály. Některé plody jsou i velké, ale většina... celý příspěvek >
Cinie - listy se kroutí a rostlina hyne, 17.7.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den, cinie pěstuji již několik let a poslední dva roky se mi začnou horní listy kroutit a nakonec odejde celá rostlina. Rostliny si vždy vypěstuji z koupených semen a po zmrzlých je dám ven. V červnu se mi začnou takto deformovat. Žádného... celý příspěvek >
Co je to?, 7.6.2020
Také to vidím na odcůny. Šlehání stromů - může to být použitou podloží?
Okurky, 3.5.2020
Bohužel se to poznat nedá.
Rajčata pro rok 2020, 3.5.2020 Obsahuje fotku
Taky bych potřeboval už rajčata vysadit ven. Rostliny mám už moc velké a musím je skoro každý den zalít, květináče jsou jim už malé. Zvažuji výsadbu příští vídend 9.-10. května, to sice není po zmrzlých, ale kdyby byla dobrá předpověď, tak bych to... celý příspěvek >
Melouny 2020, 3.5.2020 Obsahuje fotku
Dnes po 20 dnech přidávám fotku roubovaných melounů. Dva se nakonec neujaly. Pořád vadly, ale jelikož těch ujatých mám víc než dost, tak jsem je vyndal ze skleníčku, kde je udržovala při životě vysoká vzdušná vlhkost a nechal chcípnout. Dnes už... celý příspěvek >
Melouny 2020, 17.4.2020
Jestli je tykev fíkolistá vhodná pro roubování cukrových melounůto opravdu nevím, ale domnívám, se že by měli melouny růst i na této podnoži. Zkusím to a uvidím. O lagenárii jako podnoži jsem ještě neslyšel. 
Melouny 2020, 15.4.2020
Ano, kořeny tykve jsou daleko vitálnější a jsou schopny lépe zásobovat meloun živinami a vodou i v horších podmínkách. Rostliny také lépe odolávají kořenovým chorobám a také lépe odrůstají plísním a dalším neduhům na listech. Tím pádem naroste větší... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika