Příspěvky uživatele - 61.180

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rotační sekačka Vega S465, 4.6.2008
ABG jsem videl v prodejne RETA (spise prodavaji elektroniku).
Rotační sekačka Vega S465, 3.6.2008
V obchode jsem se dival na ABG 480 a opravdu maji jiny nuz(asi lepsi s lopatkama), motor je uplne stejny a pochybuji, ze pro Vari je nejak upraveny.Konstrukce sekacky mi taky prisla stejna. Kos na travu je uchyceny stejne(spodek je podle mne prilis... celý příspěvek >
Rotační sekačka Vega S465, 29.5.2008
Meli jsme sekacku Jikov LTS480 (5hP Tecumseh) a zda se mi, ze hazela travu stejnou rychlosti(mela skoro stejny nuz jako Vega). Kdyz byla trava trava mokra, tak se hodne ucpavala. Jestli by do Vegy pasoval jiny nuz a vyresil naplneni kose, napiste... celý příspěvek >
Rotační sekačka Vega S465, 28.5.2008
Podle me motor zatim vyborny(3xsekani po 2hod), malo zere, chytne na 1 zatazeni, vezme i vetsi travu, nuz travu vyhazuje dobre. Problem mam pri sberu travy, sekacka nasbira asi 1/3kose a trava v kosi se prevazi a ze strany kose se  otvor ucpe.... celý příspěvek >
Vysokotlaký čistič, 13.5.2008
Meli jsme v rodine 2 mycky Karcher(nelevnejsi) s tzv. plastovou hlavou cerpadla. Jedna odesla asi po 2 letech, dalsi asi po 4 letech.Obe stejna zavada-prasklina v hlave (asi po nasati male necistoty) Pak jsem koupil Karcher s kovovou hlavou a mam ji... celý příspěvek >
Rotační sekačka Vega S465, 7.5.2008
Sekacku jsem koupil, pri obhlidce zkusil vyndat nuz, a sel hodne ztuha vytocit sroub z kliky. Po vysroubovani asi posledni 3 zavity na sroubu byly strzene a sroub tedy nesel zasroubovat. Z vyroby asi nedotoceny zavit a do toho natoceny sroub. Poslali... celý příspěvek >
Třešeň Regina na podnoži Gisela 5, 30.4.2008
Tak jeste jednou diky, za par let uvidime a doufam, ze mate pravdu a budem spokojeni.
Třešeň Regina na podnoži Gisela 5, 29.4.2008
Diky za odpoved, to pestovani ve zkumavkach jsem videl na bramborach. Zna nekdo vlastnosti podnoze Gisela 5?
Třešeň Regina na podnoži Gisela 5, 29.4.2008
Na podzim jsem koupil v renomované školce třešeň Regina na podnoži Gisela 5. Cena byla skoro dvojnásobná oproti ostatním stromkům. Po dotazu jsem se dozvěděl, že podnož je meristemově množená(ze zkumavek). Můžete mi napsat jaké jsou výhody této... celý příspěvek >
Honda Vs. Briggs, 1.4.2008
Motor 5HP OHV na sekačkách ABG480,Hecht, Vega atd. by podle vyjadreni prodejce v zahr.centru měla být čínská kopie motoru Honda 3-4roky starého. Srovnával jste ho někdy a je to pravda?
sekačka ABG 480, 28.3.2008
Hecht a AGB jsou opravdu uplne stejne, krome barvy (jen vyrabene pro jineho dovozce z Ciny). Sekacka Vega S 465 ma zrejme stejny motor, jiny kryt motoru a asi nadrz. Kdyz jsem se ptal na motor, tak pry jde o 3-4 roky starou kopii Honda vyrabene v... celý příspěvek >
Rotační sekačka Vega S465, 3.3.2008
Máte někdo zkušenosti se sekačkou značky VEGA S465. Ať už špatné nebo dobré. Kvalitou ji určitě nelze srovnávat s renom. výrobci sekaček, ale jde mi o srovnání s ohledem na cenu.
Poraďte ovocnou školku v jihozápadních Čechách, 10.2.2008
Opravdu nechapu co tim je mysleno. Jestli je to tedy  na me (zadaval jsem vlakno)
Ochrana stromků v zimě před okusem zvěří, 28.10.2007
Ja znam jen Arlborol, ale to byl postřik před květem. V planu jsme měli zahradu oplotit ještě na podzim, ale kvůli čekání na stav. povolení k  oplocení, to už nestihneme. Jak rozmrzne, tak zahradu oplotíme a už budeme mít klid.
Poraďte ovocnou školku v jihozápadních Čechách, 28.10.2007
Mne obsluhovala mlada prodavacka.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika