Příspěvky uživatele - 146.52

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mšice v zimě?, 7.3.2021
Dobrý den. Děkuji za radu, zkusím to setřít. Byť to z fotky jako nějaký drátek vypadá, je to kousek kůry. Žádný drátek, ani provázek tam není.
Mšice v zimě?, 7.3.2021 Obsahuje fotku
Dobrý den. Hned ze začátku se přiznám, že jsem spíš takový "kozel zahradníkem" a teprve sbírám zkušenosti. Na podzim minulého roku jsem zasadil pár stromků a dnes jsem si všiml, že na jabloni (pouze na jednom výhonu), jsou jakési černé malé... celý příspěvek >
OleoMac 947 pumpička, 24.9.2020
Jedna vede od karburátoru a druhá do nádržky
Rybíz - co je to za nemoc?, 10.8.2020 Obsahuje fotku
foto5
Rybíz - co je to za nemoc?, 10.8.2020 Obsahuje fotku
foto3
Rybíz - co je to za nemoc?, 10.8.2020 Obsahuje fotku
foto2
Rybíz - co je to za nemoc?, 10.8.2020 Obsahuje fotku
foto
Rybíz - co je to za nemoc?, 10.8.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den. Chtěl bych vás požádat o radu. Máme na rybízu seschlé, zkroucené listy. Myslel jsem, že je to od mšíc, ale nevidím je tam. Přesto jsem to proti mšicím několikrát postříkal, bez úspěchu.  Vody mají keříky dost. Díky moc za... celý příspěvek >
Dehtování, 25.8.2019 Obsahuje fotku
Oheň musí hořet. Jak má málo vzduchu, čadí. Bude dehtovat i když hořet zdánlivě bude. Nejčastější chyba je, když lidi začnou zavírat dvířka a škrtit přívod vzduchu. Poznáte to tak že oheň zpomalí pohyb. V ten okamžik začíná dehtovat. I když hoří v... celý příspěvek >
Udírna dehtuje, 25.8.2019 Obsahuje fotku
A když mám topeniště přímo pod masem a udělám tam fácht hustej fajer, tak mám udírnu vyhřátou do hodiny a pak si tam každejch 15-20 min musím zaskočit přihodit polínko. Vůbec nevadí, když už jsou tam jen žhavé uhlíky.Hodím polínko a za chvilku je v... celý příspěvek >
Udírna dehtuje, 25.8.2019 Obsahuje fotku
Jak říkám. Nebojte se topit přímo pod masem a neberte ohni vzduch. Všechno se dá nacvičit
Udírna dehtuje, 25.8.2019 Obsahuje fotku
To je přesně ono. Topeniště pro udírny musí mít vzduch. Jak ten oheň přiškrtíte, máte tam dehet.
Udírna dehtuje, 25.8.2019 Obsahuje fotku
Zdar jak sviňa. Udírnu mám zděnou a topím přímo pod ní. Má betonové dno a v něm díru na komínouvou rouru kterou jsem odstranil protože to furt dechtovalo. Měl sem dříve topeniště 1,5 metru vzdálené. Uvnitř mám na té díře po stranách položený dvě... celý příspěvek >
Napadená thuje smaragd, 28.4.2019 Obsahuje fotku
foto
Napadená thuje smaragd, 28.4.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den. Před měsícem jsme sadili thuje, teď nám začala jedna reznout. Zaléváme všechny stejně, ostatní jsou vypadá to zdravé. Nevíte, čím by to mohlo být? Může být něčím napadená? Nerad bych, aby to "přelezlo" na ostatní. Díky moc za info.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika