Příspěvky uživatele - 238.190

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kvas bez lihu, 4.1.2020
Jiná varianta z toho ani nevychází, pokud proběhlo vše jak popisujete, tak něco zapinkal palič a snažil se zakrýt svojí chybu za nějakou příčinu.
Vydrží lutr do další sezony?, 27.12.2019
Dle mě si myslím, pokud jej dobře zakonzervuješ,,aby jsi zamezil přístup vzduchu tak vydrží.Odborníci určitě zotpoví. Dával jsem letos pálit 14 měsíců starý kvas ze švestek, který byl hermeticky uzavřený a slivovička jak cumel. 
Redeni palenky po destilaci, nebo pred konzumaci?, 20.12.2019
Není lepší pálit na nižší lihovost? Někde jsem vícekrát četl reakce, že je lepší držet lihovost někde kolem 68% až 70% max. V poměru nateče sice více než při lihovosti 80 a více procent, ale poté se méně ředí a nepříjde se o tolik oromatických látek... celý příspěvek >
Škrábavost pálenky, 25.11.2019
Nechápu co to je za nesmyslný mítus, že škrábavost pálenky způsobuje cukr. Absolutně je to nesmysl cukr at prokvašený či neprokvašený se škrábovatosí pálenky nemá žádný vliv.
Zakalená část pálenky, 11.11.2019
Děkuji za vysvětlení. To co popisujete je možné.Ty bublinky mě byli jasné, jen mě vždy zmátlo to co vypadalo jako zákal. Jak jsem psal po 10 minutách v klidném stavu již krásně čiré. Po zatřepání už jen klasické bublinky.
Zakalená část pálenky, 10.11.2019
I já ředím cirka měsíc po vypálení.Také se mi vždy při ředění zakalí. Do 10 minut se sama vyčistí a už je poté čirá. Lámu si stím hlavu už delší dobu.Poprvé, když se mi to stalo jsem se úplně zhrozil.Když jí naředím promýchám a postavím na stůl, tak... celý příspěvek >
Trnkovica (trnka obecna), 5.11.2019
Objednal jsem na netu nová originál těsnění jak do 120L tak i do 220 litrových beček. Vzal jsem si rovnou náhradní a pár nových spon. Jedno těsnění vyšlo kolem 30 Kč.
Dřevo do destilátu, 17.10.2019 Obsahuje fotku
Laboruji takto už asi 3 tí rok. První rok jsem si zakoupil 3 litrový dubový soudek. Ihned do něho šla Irská Whisky. Po půl roce před stáčením, jsem pořídil druhý soudek opět dubový 3 litry.Po Irské se jen zaprášilo jak moc chutnala. Oba... celý příspěvek >
Koupě Palírny, 3.10.2019
Kdybych na ní měl nebál bych se vůbec do ní jit.
Kvas trnky, 28.9.2019
Ukázalo vám to co? Cukroměrem nebo Refraktometrem to je docela podstatná informace.
Koupě Palírny, 20.9.2019
Optus Ty jsi se asi nikdy neuklikl. Mysleno tato kolona je urcena jen k prepalovani tekutych kvasu. Huste kvasy pri kontaktu se spiralou by se na ni pripalili a znici jak spiralu tak i vysledny produkt, ktery bude smrdet pribublaninou. Ono na... celý příspěvek >
Koupě Palírny, 17.9.2019
Optus  Je to Polská kolona. Je v pohodě pálí se na ní dobře. Hold jediná nevýhoda jen pro tekuté kvasy.Vzhledem, že je kolona jednopláštová a spirála jde do styku přímo se spirálou, nesmí tam přijít ani trocha hustého, jinak se okamžite... celý příspěvek >
Destilační přístroj, 23.8.2019
Ještě bych doplnil  Pročetl jsem mnoho příspěvků a vždy jsem se dočetl aroma ovocných kvasů se uvolnuje při vyšších teplotách (např. 86 stupnů),proto mě nešlo dohlavy tak nízké teploty. Možná že je pro aroma rozhodující teplota kotle a... celý příspěvek >
Destilační přístroj, 23.8.2019
Díky za reakci Možná jsem to špatně vyjádřil. Zdálo se mi těch 76 - 79 stupnů v horní části kolony málo. Myslel jsem, že by měli držet teplotu kotle mezi od xx max do 97 stupnů a teplotu v horní části kolony mezi 82 až 88 max 90. 
Olej v destilatu, 22.8.2019
To je tvá? Nebo jsi jí někde dostal? Pokud dostal třeba někdo použil nějakou esenci a ta nyní sedá ke dnu. Špatnou vodou by se max zakalila.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika