Příspěvky uživatele - 208.104

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jablkovy kvas meranie cukru, 15.11.2018
 Mojim cieľom nebolo simulovať reálne podmienky ale poukázať na chybné meranie refraktometra v roztokoch obsahujúcich zložky ktoré toto meranie dokážu ovplyvniť, Váš komentár neobsahoval tú najdôležitejšiu vec. Je refraktometer schopný podľa... celý příspěvek >
Jablkovy kvas meranie cukru, 15.11.2018
Dobrý deň pán Marek  nemyslím si, že ak použijete na odčítanie meranej hodnoty inú stupnicu na refraktometri tak bude meranie presné alebo viac presné... Narýchlo som urobil pár meraní.Kto chce ten si urobí vlastné aby mal empirickú... celý příspěvek >
Jablkovy kvas meranie cukru, 14.11.2018
Dobrý deň. Mrzí ma, že ma nechápete celkom správne. Nemyslím si. že má nejaký zmysel porovnávať meranie jedného, a toho istého roztoku prekvaseného kvasu refraktometrom a cukromerom. Oba prístroje pracujú na úplne inom princípe a preto... celý příspěvek >
Jablkovy kvas meranie cukru, 13.11.2018
Ja si myslím, že nemá zmysel ďalej o tom diskutovať. Naše názory sú na meranie zbytkového cukru v prekvasených kvasoch diametrálne odlišné. Bol by som nerád, aby sa naša debata zvrhla na dokazovanie čo, kto, kedy a ako napísal a ako to... celý příspěvek >
Jablkovy kvas meranie cukru, 12.11.2018
Vážený pán Rafael,     ani som nedúfal že nezareagujete. Vaša záľuba v refraktometroch mi nemohla uniknúť. Je úsmevné aká silná je Vaša viera v tieto optické prístroje:) ...tohle tady nikdo nikdy netvrdil. Ale tvrdil! ... celý příspěvek >
Jablkovy kvas meranie cukru, 12.11.2018
Stále nechápem prečo niekto používa refraktometer na meranie vykysnutého kvasu. Pripadá mi to ako snaha zmerať množstvo alkoholu teplomerom...:) Refraktometer nie je na to určený! Čítam tu aj príspevky, zdá sa skúsených pestovateľov ktorí veria že... celý příspěvek >
Odolnost kvasinek, 24.10.2018
Toto je to jedna z mála myšienok čo som na Zahrade.cz čítal a o ktorej si myslím že môže obohatiť vedomosti čitateľov, ale pravdepodobne kôli vlastnej márnomyselnosti si ju všimne len málokto...
Čemu věřit refraktometru nebo cukroměru, 24.10.2018
Dobrý deň. Čemu věřit refraktometru nebo cukroměru?... Myslím, že ak oba prístroje používate správne, a sú aj správne nakalibrované môžete veriť ako refraktometru tak i cukromeru. Už som to tu písal niekoľkokrát, takže mi prepáčte že sa... celý příspěvek >
Redchief X Stakrimson?, 21.10.2018
Jablone nie sú moja silná stránka, ale chcel by som prispieť k tejto téme preto, lebo mám náhodou dve jablone odrody Starkrimson. Tieto jablone majú asi 45 rokov. Neviem ako dlhoveké môžu byť jablone, ale tieto sú naozaj takto staré. Rodia rok čo... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika