Příspěvky uživatele - 144.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
TK, TZ, MT, Holder, 13.3.2021
Dobrý den, nemá někdo zkušenosti s malotraktorem Dakr 4 kola pro sečení trávy, rotavátor a orbu? Děkuji
Destilace - základní dotazy, 11.3.2021
Dobrý den, máte prosím někdo zkušenosti s malotraktorem Dakr 4 kola pro sečení, orba a rotavátor?
Komín udírny, 15.11.2018
V udírně jsem ještě maso neudil..myslím že tah má dobrý otvor kouřovodu má odhadem 25*18cm délka2,5m. Mám ve střeše dvě vrstvy palubek a ve spodní vrstvě je 1 palubka zhoblovaná a jde vytáhnout takže kouř odchází škvírou 10*2cm a kdyžvytáhnu palubku... celý příspěvek >
Komín udírny, 14.11.2018
Je potřeba aby dřevěná udírna měla komín? Dřevo natáhlo vlhkost a mezery v udírně nejsou..Stačí popř vyříznout otvor v zadu ve štítu se zavíráním nebo tam strčit koleno a rouru s klapkou.. Původně jsem kousek vytáhl 1 desku ve střeše ale jak dřevo... celý příspěvek >
Lze vyprovokovat růst větve u borovice na konkrétním místě?, 29.9.2018
SPCH vim.:-) Fakt zastipuji kazdy rok, ale tentokrat jsem rodila a vhodnou dobu prosvihla. Zastipuju rucne, na jare, dokud to pekne jde. O strihani jsem psala, protoze stryc svou borovicku striha (nejen na jare, obcas i pozdeji, kdyz jsou prirustky... celý příspěvek >
Mulč propadá plotem, 25.9.2018
Dobrý den, jak řešíte situaci, kdy u dřevěného laťkového nebo drátěného plotu máte vy či soused záhon a z něj se na sousední pozemek sype zemina či kůra/mulč? Jak tomu zabránit?  
Jak pěstovat dýně a cukety na jednom místě, 25.9.2018
Dobrý den, k pěstování zeleniny mám čtyři malé vyvýšené záhonky. Vyzkoušeno ledacos, takže vím, že pro nás je nejlepší kombinace dva záhonky cukety, dva záhonky dýně. Jak toto ale pěstovat v dalších letech? Obojí je plodová zelenina, chci-li... celý příspěvek >
Lze vyprovokovat růst větve u borovice na konkrétním místě?, 25.9.2018
Dobrý den, oběma vám děkuji za názor. Stromek pěstuji ve volné půdě a zaštipuji jej, tak ho nařezávat raději nebudu. Snad větvičky z dalších pater mezeru postupně zarostou. Díky. A ještě k tomu zaštipování - letos jsme to zatím nezvládli -... celý příspěvek >
Lze vyprovokovat růst větve u borovice na konkrétním místě?, 29.8.2018
Dobrý den, existuje nějaký způsob, jak "povzbudit" borovici, aby vytvořila větve na místě, kde jí chybí? Jedná se o stromek asi 150 cm vysoký, který pravidelně zaštipuji, aby zhoustnul. Ale ve větvích (respektive větvičkách, jsou tenké) chybí jedno... celý příspěvek >
Dřevěný plot versus srovnaný pozemek, 16.3.2018
Dobrý den, mám v plánu udělat okrasnou výsadbu z keřů a trvalek vedle dřevěného laťkového plotu. Protože je ale sousední pozemek níž, tak při zalévání rostlin voda steče pryč. (A když chci stávající trávník odstranit a udělat záhon, zemina padá... celý příspěvek >
Živý plot - větrolam, 16.3.2018
Pěkný den, chci vysadit podél drátěného plotu živý plot - větrolam.  Orientace - jihozápad. Zevnitř plotu na zahradě by byly keře jako černý bez, myrobalán, lísky, rakytníky, růže karpatská apod., z vnější strany (pastvina, rovněž náš... celý příspěvek >
Josta, rybízníky - kdy přesadit?, 16.3.2018
Dobrý den, potřebuji přesadit dvouleté josty. Nejlépe teď, na jaře, dokud nemají listy, to je mi jasné. Ale mohu teď, když má zase mrznout? Pokud budu čekat, obávám se, že bude pozdě, protože už začínají rašit. A to samé by mě zajímalo, i co se... celý příspěvek >
Jak naložit maso na uzení, 28.11.2017
Dobrý den, Měl jsem možnost ochutnat kamarádovo výborně uzené maso.Po prozrazení receptu jsem byl překvapen ještě víc. Maso nasolí (klasická sůl) s utřeným česnekem lehce pokape citronovou šťávou a nasucho naloží do nádoby s víkem.Takto naložené... celý příspěvek >
Jabloň Mivibe - zkušenosti, 1.4.2016
Dobrý den, máte někdo zkušenost s letní jabloní Mivibe? Díky.
Jaký rakytník vybrat?, 24.3.2016
Máte někdo zkušenost s odrůdou Tenga? Má jít o novinku se sladkými plody. Nebo máte nějaký další vyzkoušený tip na rakytník se sladkými plody? Díky.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika