Příspěvky uživatele - 53.50

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jablkovy kvas meranie cukru, 14.11.2018
Díky za zveřejnění Vašich pokusů. Jen mi přijde trochu divné, když už jste se do toho dal, že jste ty roztoky taky nezměřil cukroměrem - hustoměrem. Pro porovnání... Rafael.
Jablkovy kvas, 14.11.2018
Pěkně jsem si početl, tak díky všem autorům těch dlouhých a čtivých příspěvků. A myslím to fact vážně, žádný ftípek v tom nehledejte! Rafael.
Škrábavost pálenky, 13.11.2018
Tak to buďte rádi. To jste dopadli ještě velmi dobře. To můj soused si založil kvas z nějakých raných švestek a docukřil ho. Normálně ten krystalový cukr do něj, do toho sudu nasypal! * No, před chvíli jsem se vrátil z jeho pohřbu. A údajně i... celý příspěvek >
Pálenka z moštu, 13.11.2018
Někdy, vlastně vždy, po provzdušnění nebo hlavně zamícháním, protřepáním, obsahu, třeba zaviněné tím přestěhováním, se stane, že to způsobí větší výron CO2 přes bublátko. Ale to není žádná rada jak povzbudit pozastavené kvašení. Na vině je vždy... celý příspěvek >
Jablkovy kvas meranie cukru, 13.11.2018
Ano, to je dobrý nápad. Ta praktická zkouška měřením, zahušťováním nebo zřeďováním lihovo-vodným-cukernatých roztoků a jejích měřením refraktometry a hustoměry. Snad pak nebudete argumentovat tím, že tak to dělat nejde. Že měření zkreslují i... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika