Příspěvky uživatele - 234.58

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Haci Haliloglu, 20.3.2023
Kde sa predáva táto odroda?
Vesna, 26.7.2020
Vesna je skorá odroda, dozrieva zhruba dva týždne pred Maďarskou. Preto sa mi nezdá na vašej marhuli to neskoré dozrievanie. A naviac má Vesna previslý rast konárov. Rastie Vám previsle? Kde ste ju kupoval?      Lubo
Jed na myši - neúčinkuje, 21.11.2019
Už ani ten jed nie je to čo býval... Zlatý socík. Vážne: mne sa osvedčili drôtené 'domčekové' pasce, kam myš vlezie a nedokáže sa dostať von. Slaninke, syru či orechu neodolajú. Výhodou je, že 'domčeky' majú väčšiu 'kapacitu', myslím že rekord bol 6... celý příspěvek >
Prima, 24.8.2019
A ešte raz PRIMA - dozrieva postupne, a tak ju aj oberám - zatiaľ 4 debničky, ale najmenej polovica plodov je ešte na strome. V tomto vlákne už bolo uvedených viac argumentov, prečo je Prima považovaná za 'prekonanú' odrodu (tento výraz ale nemám... celý příspěvek >
Letní řez, 2.7.2019
Ešte raz letný rez - Topaz na A2-ke. Veľmi bujný rast, zimným (=predjarným) rezom ho nie je možné udržať "na uzde". Letný rez (s vynechaním zimného!)je významným prvkom v tlmení intenzívneho rastu a tiež v podpore tvorby plodonosného obrastu. V... celý příspěvek >
Oskeruše, 20.6.2019
Oskoruša - prvé plody. Objavili sa podstatne skôr ako som očakával (neskorý nàstup do rodivosti sa pri nej traduje). Zatiaľ je to len niekoľko plodov, ale - sú tu! IH
Hrušeň Abate fetel, 8.4.2019
"Abatka" zasadená na jeseň 2018 sa "chytila" a raší (foto). Aj takýto očakávaný a neprekvapujúci fakt dokáže srdce záhradkára potešiť... IH
Štěpování - a co potom?, 8.4.2019
V trochu ľahšom tóne: dr.Vysloužil spomínal, že niekedy má trochu problém nájsť štep na recipientnom strome, aj keď si ich zvykne precízne označiť. Pri tom množstve štepení ani nečudo. Prišlo mi to na um teraz, keď som kontroloval štepy Bonity ujaté... celý příspěvek >
Kvitnú jablone, 8.4.2019
Kôstkoviny sú už buď v plnom kvete (slivky, broskyne), alebo už odkvitli (marhule). Jadroviny tiež nechcú zostať pozadu, pričom hrušky majú malý náskok pred jabloňami. Zopár fotiek s aktuálnym stavom prikladám. Skôr rozkvitajú stromky nižších tvarov... celý příspěvek >
Red Modoc, 8.11.2018
Červeno sfarbené hrušky sú veľmi atraktívne. V českom šľachtení sa na dosiahnutie červenej farby použila ako rodičovská odroda najmä Holenická (potomkovia Dicolor, Astra, Milka, Gracie). Mojím snom je červeno sfarbená Boscova, tejto mutácie sa ale... celý příspěvek >
Povrchové kořeny, 8.11.2018
Jemné povrchové korene svojim stromkom poškodzujem pravidelne. Vysvetlím: 2/3 mojej záhrady (sadu) mám zatrávnené. Pod stromami udržujem bezplevelné kruhy zeminy. Tráva je ale invazívny "prevít" a do týchto kruhov vrastá. Keďže odmietam herbicíd,... celý příspěvek >
Obrývání stromů, 6.10.2018
Honza: Zo mňa si príklad neberte. Je to tak ako Vám napísali p.Lída a Marek. Ja udržiavam bezplevelné kruhy okolo všetkých stromkov. Nemám ale vysokokmene. U nás je v podstate permanentný deficit zrážok a preto musím často zalievať. Mulč nepoužívam,... celý příspěvek >
Xenia, 5.10.2018
Zadal som príspevok na tomto vlákne, ale mi ho "nezobralo". Keďže sa mi to nechce písať znovu, dávam už len fotky. IH
Meruňka pro okrajovou lokalitu, 5.10.2018
83.176: Nenechajte sa znechutiť. Nikto učený z neba nespadol. Poznám záhradkárov v dôchodkovom veku, ktorí desiatky rokov opakujú tie isté chyby, ale nikdy nemali snahu sa na niečo spýtať alebo sa poučiť zo skúseností druhých. Ste len na začiatku,... celý příspěvek >
Uz nekde uzraly tresne?, 12.6.2018
Menší koruny dělá i podnož Colt, ale jen o málo. Od ktorej podnože má Colt len o málo menšie koruny?
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika