Příspěvky uživatele - 124.13

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Porucha pojezdu, 18.9.2019
Pružina napínáku, bez ní se řemen protáčí volně v kladkách...
Rider Stiga nebo Husqvarna?, 7.9.2019
Jen dodám, jestli budete sekat 1x, tak max.20mth/rok?Tak to máte na 100let o techniku postaráno 😉.Když 2x/rok tak už “jenom” 50let, snad je Vám dvacet, aby jste to využil 😎
Rider Stiga nebo Husqvarna?, 7.9.2019
340-ka s 18hp není tak lákavé, kdysi jsem měl zato kohlera 25Hp.Ale na Vaše potřeby neutaháte ani 740 PWX.Motory Vanguard jsou dělány japoncema pro americký b&s, kým asi?Hydraulické zvedání je fajn při přejíždění a sekání vícero úseků, posilovač při... celý příspěvek >
Aku 40V - program, 8.4.2019
Jdu do stihlu, nabídka pestrá, servis,kvalita.Verze PRO
Rozmetadlo za zahradní traktor, 23.2.2019
Agrifab se nevyplatil-vychodil se plast v korbě, kde je vyvedena hřídel.Vypadá to teď na Vares.
Výměna oleje v hydrostatické převodovce, 23.2.2019
Pokud to nemají v návodu, tak to nemusí být pro běžného uživatele a dělá se to pod tlakem, aby nedošlo k zavzdušnění.K 62 nemám, mám vyšší model a tam je to tak, že se olej vypustí, pak se doleje do vyrovnávací nádoby, nastartuje a současně přilévá... celý příspěvek >
Malotraktor do lesa, 7.1.2019 Obsahuje fotku
Díky příhradovému rámu jde dost naložit aniž by se kroutil, mám ještě nástavbu, takto to prezentuje výrobce :
Malotraktor do lesa, 7.1.2019 Obsahuje fotku
Náprava v polovině, kola za polovinou
Malotraktor do lesa, 7.1.2019 Obsahuje fotku
Sklopný
Malotraktor do lesa, 7.1.2019 Obsahuje fotku
Nesklopný
Malotraktor do lesa, 7.1.2019
U dělaného nebo tovární větších rozměrů je za polovinou a spíše jsem doporučil profiplus s delší ložnou plochou a masivnější nápravou, kde si váhu dokážete korigovat nakládkou
Malotraktor do lesa, 6.1.2019
V lese nikdy nejedete po zpevněném-buď je to listí, jehličí,hlína.Zkoušejte postupně zvyšovat náklad, dle foto se sotva určí stoupavost, nebo s čím to ve finále hodláte svážet, teorie je jedna věc, praxe druhá.Důležité jsou šípáky a tlak na... celý příspěvek >
Malotraktor do lesa, 6.1.2019
Vari mě utáhla i tunu po trávě a při jízdě z kopce to tlačí na nápravu, kdežto traktor 25 co dále máme, tak tam fyziku ošidit nelze bez bržděného přívěsu typu vlečka, proto používáme taky jednonápravový dělaný jako u Vari a pak 2t svezeme z... celý příspěvek >
Neúspěch s výsadbou Marsu, 28.10.2018
Prostokořenný stromek mi 2x uschnul (Mars),tak jsem ho koupil v květináči, sice menší, ale konečně se ujmul.Narozdíl od jabloní, kde ten roub je nad zemí, tak ořešák ho má mít pod zemí.S vodou je bujnější růst a než zakoření, tak ji potřebuje dost,... celý příspěvek >
Olej do staršího Briggs Stratton, 27.10.2018 Obsahuje fotku
Olej to nebude...
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika