Příspěvky uživatele - 221.137

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hrušeň ze semene, 21.11.2020
Díky. Semínka - jádra jsem vybral asi před měsícem, konkrétně z hrušky kumoi-asijské. Stromek koupený ze zahradnictvi. Hruška plodila poprvé, plody pěkné, velké, dobré. Zajímalo by mě, jestli by popřípadě, pokud vše udělám dobře (semínka v chladu... celý příspěvek >
Hrušeň ze semene, 21.11.2020
Dobrý den. Chtěl bych zkusit zasadit semínka z hrušky, až na jaře samozřejmě. Vyrostou mi pak stromky, které budou plodit totožné hrušky z jaké byly zasazené? Nebo na ně musím pak nějaké jiné naroubovat. Děkuji, David
Okurky, teď zasadit?, 1.8.2020
Dobrý den, chtěl bych se prosím zeptat, jestli jde ještě teď zasadit na pole okurky? Nechci to na zavařování, jen na jidlo, na salat. Děkuji, David
Růžice brokolic a květáků, 9.6.2020
Tak já mám brokolici Fellow F1, ale je v tom nějaké jiné náhradní osivo - píšou podobné. Uvidím, ale rostliny jsou pěkné, mohutné, růžičky začaly růst asi před 14 dny. Výseval jsem na konci února. David
Růžice brokolic a květáků, 6.6.2020
Dobrý den, chtěl bych se prosím zeptat, jestli se mají zakrývat růžičky - vnitřky u brokolic. Růžice mají v průměru asi 7cm a jsou vcelku nezakryté listy, takže na ně dost svítí slunce. U květáku jsou více chráněné - obklopené listy. Děkuji, David
Dřevitá pivoňka, semena, 24.5.2020
Dobrý den, odkvetla nám dřevitá pivoňka a má pěkný semeník. Pokud se semínka vytvoří a uzrají, tak bych se chtěl prosím zeptat ohledně výsevu semen. Kdy je výsévat a jestli to má vůbec cenu? Co jsem se dočetl, tak někde píši příští rok na jaře -... celý příspěvek >
Zavaření uzeného masa, sklenice, 27.1.2019
Dobrý večer. Chci zavařit uzené maso do sklenic. Můžu ho dát i do sklenic se šroubovacími víčky nebo to musim dát jen do těch sklenic s víčkem s červeným proužkem a uzavřít zavařovací hlavou? Děkuji, Dana
Čím nahradit rýč?, 11.10.2018
Nezlobte se, ale 200 čtverečních zrýt, není žádná sranda.Pokud ano, tak za kolik hodin? Mě je 37,chodím do práce, pak to ještě rýt, no pěkně děkuji, nechci. Poličko mám cca 150 m, a dá se na něm taky dost zapotit.
Čím nahradit rýč?, 11.10.2018
Já jsem před 3 dny políčko cca 100m pojezdil kultivátorem. Půda byla mistama tvrdá jak kámen, suchá. Dělal jsem to asi půl hodiny, možná o něco dýl. Do hloubky to vzalo 25 cm určitě, možná i víc. Půda je krásně provzdušněná, nakypřená. Kdybych to... celý příspěvek >
Pacibulky, kdy zasadit, 16.9.2018
Tak dobrá, vysadim je teď na podzim. A ještě se chci prosím zeptat, jak hluboko, 5cm je moc, nebo míň? A vysadit spolu s česnekem v listopadu, nebo už teď? Děkuji
Pacibulky, kdy zasadit, 16.9.2018
Děkuji. Spíše se bojim, že pokud je zasadím teď na podzim, tak všechny do jara nepřežijí, vymrznou. Dana
Pacibulky, kdy zasadit, 15.9.2018
Dobrý den. Mám nachystané pacibulky z letošního česneku. Mám je už i namořené v sulce. Chci poradit kdy je zasadit, jestli v listopadu jak česnek, nebo raději brzy z jara? Když jsem počítala témata, tak někdo radí teď na podzim, druzí na jaro.... celý příspěvek >
Červavé hrušky, 27.7.2018
Dobrý den. Máme cca 8 let starou hrušku, odrůdu neznám, ale zrají teď, jsou světle zelené, do žluta. Loni poprvé měla hrušky, asi 8, pěkné, velké. Letos asi 30, sice menší, ale tak 2/3 hrušek je červyvých. Je proti tomu nějaký postřik nebo něco... celý příspěvek >
Meloun cantaloupe, 17.7.2018
Ohledně těch vodních melounů. Nám se taky nikdy nepodařilo vypěstovat takové jako jsou v obchodě. A to jsme se snažili sebevíc, maximálně měly tak 3,4 kg a byly vždy růžové, ne tak krásně červené jako v obchodě. U těch cukrových píšou na netu že... celý příspěvek >
Meloun cantaloupe, 17.7.2018
Děkuji za rady. Ještě to promyslím, do příštího roku je času dost. Mě cukrové melouny dříve nějak nezajímaly, ale to spíše proto, že mi připadaly takové "nijaké" ale přitom jsou opravdu výborné. David
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika