Příspěvky uživatele - 83.176

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mars - kolik potřebuje prostoru?, 20.10.2018
Chci vysadit na zahradě Mars. Již jsem četla různé názory, jak daleko má být rozestup od stromů atd... ale také, že Mars je menší ořešák. Chci jen jeden ořešák, sousedit bude asi s třešní a jabloní, ale také se sousedovým pozemkem. Jak daleko jej... celý příspěvek >
Odolná máslovka, 20.10.2018
Ráda bych zasázela máslovku odolnou proti mrazu. Existuje vůbec? Nemůžu žádnou najít. Místa máme dost. Děkuji za tipy
Výhon trnky, 20.10.2018
Prosím o radu. Mám na zahradě 2 roky trnku, které moc neprosperuje (dost jsme ji i zanedábavali, protože jsme zde doposud nebydleli). Letos jsme ji našli s několika výhony, z nichž jeden vypadal životaschopněji než původní kmen. Nechali jsme tedy... celý příspěvek >
Bezpecková bílá réva, 15.10.2018
Doporučíte mi bezpeckovou bílou odolnou vinnou révu? Ráda bych jen 1ks, je samosprašná? Eventuelně by šly i 2 rostlinky. Pro přímou konzumaci pro děti. Děkuji
Neúspěch s výsadbou Marsu, 15.10.2018
Loni jsme zasadili Mars, ale letos ho pokáceli (nenarašily ani listy - uschnul nebo zhnil, nevím). Pravda, bydleli jsme daleko, tak jsme se o něj prakticky nestarali. Letos tomu dáme větší péči, ale nevíme přesně, kde se stala chyba: 1) mohl mít... celý příspěvek >
Hanita, Haganta, Katinka, Gabrovská, Wangenheim, 15.10.2018
Nikdo žádná negativní zkušenost? :-)
Hanita, Haganta, Katinka, Gabrovská, Wangenheim, 13.10.2018
Ještě uvažuji Durancii
Hanita, Haganta, Katinka, Gabrovská, Wangenheim, 13.10.2018
Máte někdo špatnou zkušenost s pěstování některé výše zmíněné odrůdy? Jsou to moji favoriti, chci vybrat 2-3 stromy, každý jiný. A co doba dozrávání - které z výše zmíněných, dozrávají ve stejnou dobu? Děkuji
Meruňka pro okrajovou lokalitu, 7.10.2018
Tak pokud na formulaci tolik záleží, tak já to upřesním - půda a poloha horší je, to změnit nelze. Snazší údržba byla zmíněna pro případ, že by bylo ještě na výběr z odolnějších druhů - pokud by bylo, tak poté jsem chtěla poprosit o radu na snažší... celý příspěvek >
Meruňka pro okrajovou lokalitu, 7.10.2018
Díky, přesně tak to beru - snažím se zjistit co nejvíc a prostě to zkusím, i když vím, že šance moc velké nejsou. S pěstováním ovoce začínám teprve letos a vím, že zažiji spoustu neúspěchu, ale jelikož vím, že se tomu chci věnovat, tak nějak začít... celý příspěvek >
Grávštýnské červené a Jadernička moravská, 5.10.2018
Uvažuji o zasazení těchto dvou druhů. Podle popisu zní dobře, ale neměla jsem možnost zkusit - jak by se dala popsat chuť - chutnají vám? Nemají pozdní plodnost? Dle vaší zkušenosti - trpí na nemoci? Děkuju
Broskvoň pro okrajovou lokalitu, 5.10.2018
Děkuji za reakci a za tipy. Údržbu stromku musím také dostudovat, jsem si toho vědoma. 
Broskvoň pro okrajovou lokalitu, 5.10.2018
Okrajová oblast jsme, i přes zmíněnou nadmořskou výšku - Zlínsko, kopcovitý terén, meruňky a broskve tu je vidět zcela zřídka. Navíc jsem začátečník, takže vím, že výsledek je nejistý, ale prostě to chci zkusit. Díky za tip a jsem ráda, že jsem Vás... celý příspěvek >
Broskvoň pro okrajovou lokalitu, 5.10.2018
Jestli se chcete vysmívat, zkuste jiný terč než mě. Pokud pro mě nemáte radu, opusťte prosím mou konverzaci. Naschle
Meruňka pro okrajovou lokalitu, 5.10.2018
Toho všeho, co píšete, jsem si vědoma. Přesto si myslím, že vhodným výběrem se alespoň část vyřeší (nikoli vše, to vím). Prostě to chci zkusit, dám stromku náležitou péči, ale chci vybrat tak, aby byly mé šance na pěstování co nejvyšší. Výběr jsem... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika