Příspěvky uživatele - 96.42

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Protočení podhuštěných pneumatik na disku VARI, DSK317, 12.11.2020
Jestli vozík nemáte, tak opřít o zapřižený pluh. Pneu nezapomeňte upustit, ne však úplně. Kola pootočte, aby ventilky byly u země. A opatrně přidejte plyn na zpátečku s uzávěrkou na obou kolech.
Protočení podhuštěných pneumatik na disku VARI, DSK317, 12.11.2020
Vari furt to opravuje.
Protočení podhuštěných pneumatik na disku VARI, DSK317, 12.11.2020
Takové malé pootočení opravíte sám. Zapojte Vasi s vozíkem, ten zabrzděte a opatrně pocouvněte. Opravdu opatrně. Kolo, na kterém se ventilek srovná nahustěte na 1,5-1,8. To samé s druhým kolem. Pootočení je jen o několik cm, tak opatrně.
Jaký AKU plotostřih, 17.8.2020
Nejdříve si zjistěte, že baterie jsou pro plotostřih použitelné. Mají starší a novější typy baterií 18 V.
Husqvarna 345 - zadřený motor, 16.8.2020
Jeden zvonek větší než druhý.
Kalná až mléčná voda v bazénu, 12.8.2020
Dobrý večer. Voda ze studny bývá problém obsahem rozpustných minerálních látek. Dá se s tím dost dělat. Filtrací a dezinfekcí vody. PH máte v normě. Čím filtrujete vodu? Jak dlouho a jaký je filtr filtrace? Chemický koktejl v bazénu je základní... celý příspěvek >
Kalná až mléčná voda v bazénu, 1.8.2020 Obsahuje fotku
Doplňování vody je nákladná položka nejen cenou vody, ale také dalším ošetřením nové, dopouštěné vody. Doplňování vody s technologií filtrace dešťové vody je ekologická a velmi levná cesta k využívání bazénu bez značných nákladů. Dezinfekce... celý příspěvek >
Fieldmann FZS 4003-B - křoviňák, 1.8.2020
Aku program jsem pořídil za peníze z prodeje dvou přebytečných benzínových strojů. Proti loňsku Amazon silně podražil, tak mě neberte za slovo, já kupoval na Amazonu loni, letos je třeba DUC 254z nad 200 euro, loni s loňským kurzem vyšla na 4000... celý příspěvek >
Hecht 129 BTS po zahřátí nemá výkon, 1.8.2020
Neexistuje náladová pila. Nálady mají mechanici. Závadě se neříká nálada. Berou mechaniky, kterým nevoní benzín a neumí opravit ani membránu v karburátoru.
Fieldmann FZS 4003-B - křoviňák, 1.8.2020
Nemohu za to, že nedovedete koupit za příznivou cenu. Aku program Makita. Pila DUC 355 za 4000, Pila DUC 254 za 4100, Křovinořez skládací do auta DUR 188U za 4200, Vrtačka s příklepem BHP 453 za 890, nabíječka Makita 2 sloty za 1300, Baterie 2 ks BL... celý příspěvek >
Fieldmann FZS 4003-B - křoviňák, 31.7.2020
Zahradník za 15 tczk za rok jsou takoví?
Aku zahradna technika, 29.7.2020
Letos nařezáno 30 kubíků dřeva. Kdo nevyzkoušel kvalitní akupilu, neuvěří. Přijdu ke kmenu zapnu řez a ticho. Přendám poleno naložím, uřežu další zapnutím a ticho. Kmeny průměr délky lišty pánové, žádné větvičky. Kosa seče v kuse, tak střídám baterky... celý příspěvek >
Aku zahradna technika, 28.7.2020
Chvilkově to může být rozdíl. Za několik let se ukáže kvalita článků. Je spousta levného aku nářadí a rozdíl se ukáže v intenzitě používání. Kvalita výrobku a kvalita článků s elektronikou je rozdíl, který volty nenahradí. A s kvalitou roste cena.... celý příspěvek >
Aku zahradna technika, 26.7.2020
K původnímu dotazu, chcete přejít na aku techniku. Měl jsem stejné dilema. Měl jsem akučku na 18 V Makita. Tak jsem se podíval, co mají na stejné baterky. A bylo rozhodnuto. Na jednotné baterie v takovém množství strojů lepší výběr nenajdete. Jsou... celý příspěvek >
Aku zahradna technika, 26.7.2020
Na aku nářadí je to také tak. Akorát aku nářadí má baterie stavěné na vysoké proudy. Na ekole je baterka z akunářadí na dovolené.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika