Příspěvky uživatele - 185.31

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Semena ze zahraničí, 12.2.2010
Moji oblibenou strankou jsou irinas-tomaten.de Pani je Ruska a tvrdi, ze ma 700 druhu rajcat, vetsinou nepovolenych v EU. Koupila jsem si u ni cerna rajcata Black krim a Sputnik, moldavska rajcata Gogoschari polosatij, mexické Oaxacan, zelené... celý příspěvek >
Zná někdo višeň Vaixle, nebo její správný název?, 25.3.2009
u nás na Moravě se všem višním říkávalo vajxle (asi z německého Weichsel - višeň). Jméno odrůdy to asi nebude
Který keř poroste v blízkosti ořešáku?, 25.3.2009
a také keřová hlošina, čimišník, žanovník a rakytník.
Rozestupy mezi ořešáky, 25.3.2009
Oresák potrebuje kolem sebe hodne místa, sázet se mají na vzdálenost 12-15 m. Nemluvím samozrejme o nove vyslechtených skorozákrscích, ale ty vás ocividne nezajímají. Oresáku vyhovuje spíse sussí místo, na vlhké pude bude vymrzat a orechy budou mit... celý příspěvek >
Mentha requienii, 14.11.2008
vypadá to jako máta korzická - Mentha requienii. Jemne vonící polstárkovitá máta, která v nasich podmínkách bohuzel casto vymrzá. Tedy aspon na Vysocine, takze ji prikrýváme chvojím. Na rozdíl od jiných mát nehrozí zaplevelení samovýsevem a roste... celý příspěvek >
Znáte jedlé kaštany?, 16.10.2008
Kastany rychle vysychaji, takze to chce vlhky sklep a zahrabat je do pytle s piskem. Pokud jich mate mensi mnozstvi, muzete je dat do mrazaku. V tomhle pripade je lepsi je predem rozriznout, abyste pak neprisla o prsty. Michaela
Hokaido, 18.9.2008
Ja tise zavidim vase uspechy. Take se snazim zahradnicit ekologicky, ale me snahy mi hati sousede. Kolem plotu mi nastrikali rondup, aby pry nebyla zaplevelena cesticka. Je to z kopce, tak mi temer odesly topinambury, fazole a kukurice. Z druhe... celý příspěvek >
Rychle rostouci strom se stinici korunou, 18.9.2008
A co nádherná Lípa žlutavá? Roste velmi rychle a pekne se pod ní bude sedet. A ta vune. Navíc je to nás národní strom. Mým oblíbencem je Ambroň, která narustá o 1/2m za rok, jenze na tu budete mít asi sucho. Tím pádem bych tam nedávala ani tu vrbu.... celý příspěvek >
koupe hadice 3/4 na zahradu, 18.9.2008
poradi mi nekdo, jaky je rozdil mezi hadici od Gardeny 3/4, 3/16 a 1/2? V testech jsem nasla, ze hadice 3/4 od Gardeny je velmi dobra, ale v ceskych obchodech maji hlavne 3/16 a prodavaci mi tvrdi, ze je to jedno. Jenze to by nebyla ta 1/2 vic jak... celý příspěvek >
volně rostoucí živý plot, 17.9.2008
Moniko, nic si z toho nedelejte, ja Vam fandim a verim, ze delate dobre. Proc deti zbytecne vystavovat nebezpeci. My jako deti jsme jedly vsechno, jedine, ceho jsme se baly, bala cervena bobulka tisu (jako jedina nejedovata :-). Jenze kolikrat jsme... celý příspěvek >
Medovníčky, 15.9.2008
a z kterého regionu jste? Bábička má na Vysočině rovněž medovinku, popis přesně odpovídá tomu Vašemu. Sázel ji praděda někdy za války. Letos byl velmi suchý rok a tak byly plody pouze jako větší třešně. Už dávno dozrály a jako jediné z celé zahrady... celý příspěvek >
Jak na rez hrušnovou?, 9.9.2008
v následujícím clánecku jsou vyjmenovány jalovce, které jsou hostitely rzi hrusnové. Bez viny je jalovec obecný, ale i mnoho dalsích (str. 2 v tabulce pod kein Befall). Takze muzu mit na zahrade bez obav jak hrusky, tak i... celý příspěvek >
Existuje jablko Ehrling, Ettling nebo podobně...?, 3.9.2008
a co takhle Etlins? Je to prastary druh - reneta. Jeste do nedavna jsme ji meli na zahrade, sazel ji dedecek uz zrejme v roce 1929. Mel pribuzne nekde v Bavorsku, kteri mu posilali ruzne ovoce na vyzkouseni. Rad vzpominal hlavne na datle :-) No a... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 3.9.2008
Pouziti tuji na vetrolam je casto opakovany nesmysl (viz zakony fyziky). Potrebujete listnate kere, aby se netvorily velke vetrne viry a vitr se roztristil okolo kazde vetvicky. Kdyz vitr narazi na vzrostle tuje, nezarazi se, ale prekuli se ve forme... celý příspěvek >
Hibiscus Moscheutos - vekovní ibišek (ne syrský), 1.9.2008
Mocálovitý bisek mam rok, je to odkopek z asi 6 let stare temer 1,5 m vysoke rostliny od znamych. Chova se jako trvalka, tudiz pres zimu zmrzne, ale kazde jaro vyrazi z korenu znovu. Letos to bylo uz v pulce dubna (Polabí), ale normalne to ma byt... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika