Příspěvky uživatele - 119.92

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Orientační test pitné (?) vody doma, 11.10.2018
Ty lidi měli prumernou delku doziti 30-40 let, vedi?
Ma cenu mit zahon vedle pole?, 20.9.2018
S tim GPS to je tak ze to umi kazdy dnesni mobil, dokonce i ten muj 7 let stary a ma rozliseni 1080p a funguje skvele ;-) Do fotky i videa se mmj. uklada i souradnice. Pokud tuto vlastnost nevypnu v nastaveni. Proste mobil, co ma GPSku (asi... celý příspěvek >
Jak rychle roste smrk?, 20.9.2018
Zákon nyní stanovuje pro stromy dosahující výšky více jak 3 metrů minimální vzdálenost 3 metry. Pro menší stromy je hranice stanovena 1,5 metru.
Ma cenu mit zahon vedle pole?, 17.9.2018
Obratte se na provozovatele pole a pozadujte informaci, kdy a cim bude strikat a ze pokud Vam to nesdeli a napacha dalsi skody na vasi zahrade, budete to resit a dokumentovat a poridite si vcelstvo a pak ma ze zakona povinnost Vas informovat. Oni... celý příspěvek >
Modrá skalice ano či ne?, 17.9.2018
max. 1 gram skalice na kubik? Haha kdyz do 4 gramu skalice je to stale pitna voda, takze spravne davkovani je 4-8 gramu na kubik jako prvni davka a nasledne merit, nedvat dalsi davky bez zjisteni, kolik toho v bazenu zustalo. Asi jste si to... celý příspěvek >
Bazény Bestway - životnost, 26.7.2018
Z kauflnadu z vyprodeje mam 3,66 (pres 5 kubiku) za 424,- a to bylo i s kartusovou filtraci Tak i kdyby vydrzel i 2 sezony tak se to vyplati... I hloupa plachta na bazen stoji vic (me ne protoze plachty (solani a kryci) jsem koupil myslim levne... celý příspěvek >
Bazény Bestway - životnost, 26.7.2018
Maximalne 1 cm pisku na srovnani nerovnosti
Závlaha meliorační trubkou, 7.5.2018
Nepochopil jsem jak to chces tahat, zahon dlouhy 15m nebo jen 1,5m? Nerovnomerny prusak mi prijde z melioracni trubky, delal jsem to tak ze byla na povrchu a dovnitr jsem strkal hadici a posunoval Ale je to plytvani vodou je lepsi vedet co... celý příspěvek >
1000 litrová nádrž od Rondapu - ohřev užitkové vody, 7.5.2018
Mam dva dotazy: 1) Mate nekdo vyzkousene, zda se v originalnim cernem IBC zahreje pres den voda a na jakou cca teplotu? Myslim tim tu plochu ku objemu, jestli je nejaka sance, ze se voda nejak vice ohreje 2) jaky pretlak snese IBC kontejner?... celý příspěvek >
Náhrada šrotu pšeničnou moukou pro slepice, 22.5.2017
Ja kupuju krmnou smes pro nosnice N2 (oni tomu ale kdoviproc rikaji N1 a ta je pro kurice) od drubezare co si ji micha sam pro svuj velkochov slepic - hadam tisice nosnic a stala jeste vloni 9 Kc za kg, tedy 900 za metrak... Ma tam sila... Jinak... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika