Příspěvky uživatele - 158.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Schnou větve a listy, 14.6.2023
Dobrý den, několik let neošetřovaná meruňka. Letos uschly dvě větve, které jsme odřízli. Vůbec tomu nerozumím a strom jsem podědila. Letos pomrzly všechny květy. Plody vždy hnijí na stromě a nebo spadnou nedozrálé. Můžu i teď něčím ošetřit... celý příspěvek >
Můj první kvas, 18.9.2018
Letos se ze mně stal "barbar", protože jsem sehnal téměř zdarma velké množství cukru a pokusně jsem dosladil 2 x 100 litrové sudy švestkového kvasu cca 12 kg cukru (12 kg do každého!). Počítám, že výsledný produkt bude na podělek pro "méně zvané... celý příspěvek >
Bystricka slivka - semenáč, 18.7.2017
To trojí přesazení jednoho stromku je pochopitelně blbost, asi to bylo myšleno jak píše Mimmo. Zasadí se odkopek, z toho odkopku se po čase zase vybere zdravý odkopek a ještě jednou... a ten poslední by měl být teoreticky zdravý.... celý příspěvek >
Pinus radiata, 31.5.2017
Není to pinus radiata - bohužel koupil jste špatně
Nový vrt - malá vydatnost, 8.7.2015
Vrt je v blízkost orlické přehrady - ve vesničce na kopci. Nevíte někdo, zda lze stávající vrt převrtat na širčí průměr pokud nejde vytáhnou to pažení. Zatím jsem to v vrtaři neřešil, beru to jako krajní variantu. Dík.
Honda Vs. Briggs, 27.4.2015
Dobrý den, mám sekačku Hondu a mám problém se startováním. Odvezli jsme ji k prodejci, na první škubnutí chytla. Přijeli jsme domů, nechce naskočit. Sekačka, přestože je nová, vyměnili jsme svíčku, očistili, kontakt je, benzín nový, nechce startovat,... celý příspěvek >
TK12, 4.9.2014
Mám tam olej OMV 15W - 40, M7 nebo M8 už dávno nepoužívám, neboť se i těžko shání. Dnes zkusím, zda není povolen setrvák a to buď přes otvor pro seřizování předstihu, nebo přes otvor startéru. Uvažoval jsem i zda za vším problémem není tryska, která... celý příspěvek >
Prodat či neprodat, 25.1.2014
Dobrý den, je to těžké, ale srovnala bych si priority.Jestli vás to vyčerpává, ale zároveň máte ráda dobití baterek na zahrádce/ což úplně chápu/,vyměnila bych za něco menšího, co zvládnete i sama. Měla jsem úplně stejný problém s domem-měli... celý příspěvek >
Zimní zahrada, 25.1.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, rádi bychom z naší terasy zhotovili zimní zahradu.Mažnel je kutil a je schopný si dost věcí udělat sám.Přesto budu ráda za každou vaší radu jak na to, co se vám osvědčilo atd.Děkuji.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika