Příspěvky uživatele - 143.117

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Test na metanol, 25.2.2019 Obsahuje fotku
Ještě něco pro teoretiky.
Test na metanol, 30.1.2019 Obsahuje fotku
Výstřižek z bak. práce
Test na metanol, 30.1.2019 Obsahuje fotku
Zdroj
Aroma slivovice, 7.12.2018 Obsahuje fotku
Nemám zkušenost z obou variant kotle, ale připojuji výňatek z knihy Průmyslová výroba lihovin od p. Dýra. Kamil
Koupě automatické pálenice, 30.10.2018
Dá se také vzorkovat do skleniček. Dělám to tak, že od cca 50vol (případně dříve) plním skleničky po 1 - 1,5dl. Na konci destilace mám řadu 10 - 15 skleniček, které druhý den očichám, ochutnám, zkontroluji na zákal a pak případně přiliji k jádru.... celý příspěvek >
Jak legálně provozovat domácí pálenici?, 16.10.2018
Snad jednou se to objeví i unás: domací páleni
Letní hruška na pálení, 18.9.2018
Kdyby jste měl k dispozici prostor cca 8m průměr, výškově neomezen a chtěl byste hrušku z části na páleni, trocha na sušení, jídlo a zavařeni, kterou by jste si zvolil? Sklízeň srpen - 1/2 záři. Kamil
Letní hruška na pálení, 17.9.2018
Člověk je tvor večné nespokojený, co by jiní možná dali za ty podmínky co mám. Asi to tak špatné místo není. Kamil
Letní hruška na pálení, 17.9.2018
Je to otevřena krajina, kde převládájí severo-jižní větry. V létě vysušování, v zimě namrzáni. Jíž pár lét se mi nedaři zapěstovat ani jadrničku na semenáči, slívy jedině na myrobalánu, hryzci k tomu. Díky za "schválení" Kozačky. Kamil
Letní hruška na pálení, 14.9.2018 Obsahuje fotku
Tady je Palmischbirne.
Letní hruška na pálení, 14.9.2018 Obsahuje fotku
Na německých webech jsem našel několik odrůd doporučovaných pro pálení. Jedná je Palmischbirne a druhá Karcherbirne. Nedaří se mi najit české názvy (pokud existují), nevěděl by někdo?
Drevené soudky obecne, 4.11.2015 Obsahuje fotku
kopie
Drevené soudky obecne, 4.11.2015
V knize "Jak se dělá cidre, calvados, pommeau" str.43 je uveden jako jeden z možných, tento návod na zrání calvadosu. "Jemný a elegantní calvados, lze získat, když calvados bude zrát v sudu, ve kterém zrál aperitiv pommeau. Calvados si ze sudu... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika