Příspěvky uživatele - 19.119

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak rozdrtit jablka bez drvica, 16.4.2020
Nevím přesně jak vypadá drtící ústrojí... No to už je jak hádání "z karet či koule"!! Já bych se napřed podíval jak to funguje,...  jsou-li tam mlecí kameny, nebo obdoba, tak to na celá jablka fungovat nebude!! Přeji hezký den...
Březová štáva, 27.3.2020
Ing. Valenta ve své publikaci "Příprava domácích vín", uvádí dva recepty na víno z tohoto produktu. Je to sice z roku 1966, ale stále platné. Lze si stáhnout na uložto. Je tam ve dvou provedeních, jedna jako sken (90-kap. ostatní plodiny; str.89 v... celý příspěvek >
Destilace - základní dotazy, 3.2.2020
Co k tomuto ještě říci. Problém malého množství lutru ve velkém kotli je ten, že nemusí být zaručeno „kvalitní“ oddělení jak předku, tak i později doběžku … a to z hlediska „ohřevu“; zdroj tepla může být i při svém „minimálním výkonu“ příliš velký na... celý příspěvek >
Vodka, 13.1.2020
Já myslel, že požadavek byl na VODKU!! ne na ŘEPÁK!! Pletete si pojmy... vodkou sice nazývají naši slovenští braťja náš LUTR, ale to opravdu ta požadovaná VODKA není.
Destilace - základní dotazy, 5.1.2020
To máte jednoduché – dříve než se začaly používat rektifikační kolony, tedy při dvojnásobné, postupné destilaci v jednom aparátu/kotli, se dodržovalo toto pravidlo. Daná aparatura se plnila max. na ¾ svého obsahu. Při destilaci vyteklo cca 20... celý příspěvek >
Vydrží lutr do další sezony?, 28.12.2019
Pro: 107.242 (?) 27.12.2019 18:54 ...jelikož mám málo hruškového lutru a nikdo mi není schopen tak malé množství přepálit,... Lutr je meziprodukt při „Dvoustupňovém pálení“ Tj. výsledek po první destilaci kvasu. Mně by zajímalo, jak jste k němu... celý příspěvek >
Redeni palenky po destilaci, nebo pred konzumaci?, 22.12.2019
Pro: 101.46 (?) 10.9.2019 - 6:29 Omlouvám se, že reaguji trochu „pozdě“; stačí na ten obrázek poklepat a on se vám zvětší – je lépe potom viditelný … no a když vám vadí to „položení“ stačí si jej stáhnout na PC a při novém „otevření“ si jej... celý příspěvek >
Zpětný tah kvasné zátky - voda v demižonu, 26.11.2019 Obsahuje fotku
No omlouvám se, použiji váš příspěvek k názorné ukázce, tak jak jsem ji našel někde na netu... bohužel mi to trochu déle trvalo, než jsem jej v adresáři nalezl.
Destilační přístroj - sestrojení, 25.11.2019
No to je sice pravda, ale ke kterému příspěvku to vlastně je?! Takhle to je jen heslo na 1.máje...
Škrábavost pálenky, 25.11.2019
No nechci vám "bořit bábovičky" ale již následující příspěvek (13.11.2018 - 13:07), před který jse se "napíchl" sděluje, že to tak úplně není pravda. Tohle je jen "zažitá pověra" - viz další příspěvek o něco níže pod vámi (2.2.2019 11:59). Hezký den... celý příspěvek >
Kvas trnky, 29.9.2019
Mohl byste to pro "normální lidi" přeložit z toho domorodého jazyka? Jinak se optejte vašeho šamana...
Destilační přístroj - sestrojení, 5.9.2019
připomíná mi to přípravek na mytí oken... Asi špatně oddělený úkap/předek...no toho nebývá zas tak moc, aby byl nebezpečný při užití. Jen to prostě smrdí... já bych to znovu předestiloval.
Myrobalány? Je možné kvasit je společně?, 15.8.2019
255.60 (?) 13.8.2019 20:19 - V mem pripade se v palenic rozcilovali - ze ty male pecicky delaji pri paleni problemy. To je tak velký problém, po skončeném kvašení, před odvozem kvasu do pálenice, tento "přecedit" přes plastovou přenosku na ovoce... celý příspěvek >
Trubka ke chladiči, 1.8.2019
Proč v knize... No na to byste se musel zeptat autorů té publikace... Podle mne je to úplně jedno, jaký směr příslušná trubka/přestupník má. Odzkoušejte si to a uvidíte. Pak se rozhodněte pro to, co vám bude více vyhovovat. Tož tak.
Cudny proces palenia, 30.7.2019
Vždy mne udiví, když si někdo pořídí přístroj o kterém nic neví, nezná principy destilace (jak obyčejné, tak na rektifikační koloně) nepřečte si ani návod na obsluhu a myslí si, že hned z něho bude "mistr světa". Pak brečí na netu, honem všichni mi... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika