Příspěvky uživatele - 177.63

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stříhat či ponechat nově zasazené stromky hrušní, 16.10.2018
Děkuji vam za tyto názory a rady. Nicmene raději to ostříhani na jaře. Nic nám neuteče. Stromek se alespoň usadí a zesílí v kořenech a na jaře bych vás pote pozadal. o radu a náčrt co a jak zastrihnout
Stříhat či ponechat nově zasazené stromky hrušní, 15.10.2018 Obsahuje fotku
omlouvám se,., máte pravdu je to jeden stromek. takže přidávám správně ted konferenci... nicméně zda je možné mi názorně nějak ukázat jak ostříhat tedy tyto stromky. teď před zimou...  neoslabím je? 
Stříhat či ponechat nově zasazené stromky hrušní, 15.10.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám dva dny zasazené nové odrůdy hrušní a někde jsem se dočetl že by se měly hned po výsadbě zastřihnout. Proto mám na vás zkušené doitaz zda ano či ne. a když tak jak. Jendá se o   Williamsova (levá foto)... celý příspěvek >
Mladá třešen, 27.8.2018
Děkuji Lído,  ponechám 
Mladá třešen, 27.8.2018
díky za tuto info.. hold chybama se člověk učí a hold jsem už koupil co je videt.. netroufal jsem si jej jakkoli upravovat.. po koupi zasazení takže vetévku tedy lehce zatížím a ponechám vše do jara pak bych zde vložil foto jak to vypadá a doufám... celý příspěvek >
Mladá třešen, 26.8.2018
Ještě skromný dotaz.ten novy výhonek co je vidět na foto tak mam jej lehce zatížit aby směroval od kmene? Když začal růst tak se pnul soubezne s kmenem.tak jsem ho lehce pomocí dřívka odklonil ale špička se zase pne nahoru jak je vidět.ale bojim se... celý příspěvek >
Mladá třešen, 26.8.2018
Tak podnož nevím. Ale odrůda je Justina.
Mladá třešen, 26.8.2018
Kmen není vysoký. Není vidět od země cca 20 cm. Když bych preferoval návrh A. Tak s jak vysokym stromkem v budoucnu mohu počítat?. Pokud bych volil B tak po ostříhani bude jen holý kmen. Rozvětví se pak? A s jakou vysokou pak počítat? Vyhovoval... celý příspěvek >
Mladá třešen, 26.8.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím zkušené o radu. jak s touto mladou třešní.(viz foto ze dvou stran) je vysazená na podzim 2017 a z jara ji trochu okousala srnka neb nebyl ještě celý plot hotov. ted v srpnu se ale vyhnal nahoru jeden prut běhen pár dní ale zbytek... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika